39-річний Юрій Ткач розповів про заробітки у “Кварталі 95” і не тільки: “Вже немає тих гонорарів”

За останні 20 місяців життя кожного українця кардинально змінилося. Ті, що залишилися в країні, і продовжили займатися звичною справою, відзначили значне зниження доходів. Це стосується і Юрія Ткача.

У своєму інтерв’ю Олександру Волошину гуморист “Кварталу 95” Юрій Ткач поскаржився на значне зниження заробітків. Нині чоловік має близько 2 тисяч доларів на місяць, тоді як до повномасштабної війни це було приблизно в 5 разів вище. Тож міф про захмарні заробітки коміків розвіяно.

39-річний Юрій Ткач розповів про заробітки

Звісно, добре, що він згодився працювати у “Кварталі”. Тепер є постійні, хоч і невеликі виплати за знімання. Коли Володимир Зеленський звернувся до Юрія з пропозицією, той роздумував близько 2 місяців, чи погоджуватися. Коли врешті прийняв позитивне рішення, керівник “Кварталу” вже перемістився у президентське крісло.

39-річний Юрій Ткач розповів про заробітки

Звісно, корпоративів нині стало набагато менше, ніж раніше. Та й ті більше нагадують приватні заходи, на яких проводиться збір коштів. На весілля та дні народження практично перестали запрошувати. Часто проводяться благодійні концерти, коли збираються гроші на ЗСУ або на інші проєкти. Але ж і артистам потрібно щось їсти та утримувати свої родини. Тож багато хто просить тепер 10-20% від зібраної суми. Хоча в деяких випадках доводиться виступати безплатно.

Все одно про такі гонорари, як раніше, мова взагалі вже не йде. От і доводиться погоджуватися на будь-які пропозиції. Отак Ткач і втрапив у скандал, коли зголосився бути тамадою на весіллі блогера, який нині перебуває під слідством і має звинувачення у насильницьких діях щодо дівчат, яких доводили до безпорадного стану. Після того як світлини гумориста разом із нареченим спливли в мережі, Юрію довелося перепрошувати перед широким загалом.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.