“Я кайфую”: український Купідон Григорій Решетнік без сором’язливості назвав себе найкращим ведучим України

Відомий український телеведучий Григорій Решетнік у коментарі для журналістів назвав себе найкращим серед своїх колег. Знаменитість пояснив, що він має докази

Григорій Решетнік, відомий український телеведучий, давно здобув популярність серед своїх шанувальників. Знаменитість починав кар’єру багато років тому, а сьогодні став одним із найвпізнаваніших представників своєї професії. Зірка українського телебачення не приховує того, що усвідомлює, що він – один із найкращих телеведучих України. Про це він розповів у новому інтерв’ю для ведучого “Люкс ФМ” Євгена Фешака.

Решетнік назвав себе кращим ведучим

Так, у коментарі для журналіста відомий український телеведучий зазначив, що він – один із найкращих і найпопулярніших представників своєї професії в Україні. Знаменитість зауважив, що він довго працював та будував кар’єру для того, аби мати можливість так сказати. Григорій Решетнік визнає, що шлях був довгим і важким, але це того вартувало.

Григорій Решетнік висловився про свої професійні досягнення та назвав себе найкращим ведучим
Григорій Решетнік висловився про свої професійні досягнення та назвав себе найкращим ведучим

Ведучий пояснив, що до звання одного з кращих ведучих він прагнув усі 20 років своєї кар’єри. За словами Григорія Решетніка, протягом останніх 10 років він є ведучим найрейтинговіших проєктів і шоу на телебаченні. Саме це для знаменитості є показником його популярності та професіоналізму. Ведучий пояснив, що про його статус каже не його его, а рейтингові цифри.

Григорій Решетнік висловився про свої професійні досягнення та назвав себе найкращим ведучим
Григорій Решетнік висловився про свої професійні досягнення та назвав себе найкращим ведучим

Крім того, Решетнік поділився з журналістом і глядачами зізнанням, що шлях до популярності виявився титанічним, але завдяки своїй наполегливій праці знаменитість досяг успіху. Тепер Григорій Решетнік викладає у Київському університеті театру, з якого раніше сам випустився. Ведучий зазначає, що він є одним із небагатьох дипломованих представників професії.

“Я люблю популярність – це частина моєї професії. Я кайфую”, – врешті-решт пояснив Григорій Решетнік.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.