44-річний музикант Віктор Бронюк знає секрети виховання дітей: на кого схожі Данило та на рік старша Єва

У подружжя Віктора та Тетяни Бронюків двоє дітей. Різниця між братом та сестрою складає рік. Татусь поділився секретами зіркового виховання підлітків.

Єва старша за Данила всього на рік, тож різниці в зрості між ними майже непомітно. Якщо уважно придивитися до світлин родини, стає зрозуміло, що донечка вдалася в маму, натомість син є вилитим татусем.

44-річний Віктор Бронюк показав двох своїх дітей – Єву та Данила

Звісно, говорити про виховання дітей у 13 років – складна справа, вважає Віктор Бронюк. Адже вважається, що дитину слід виховувати, коли вона лежить впоперек дивану, а не вздовж. А от вести діалог і знаходити взаєморозуміння – дуже важливо.

Будь-яке питання можна вирішити, розмовляючи, а не роздаючи ляпаси чи підсра*ники. Був час, коли брат із сестрою не знаходили спільної мови між собою і весь час чубилися. Коли тато повертався додому, починалися скарги: “А він мені… А вона мені…”

44-річний Віктор Бронюк показав двох своїх дітей – Єву та Данила

У таких випадках Віктор неодмінно казав, що не розбиратиметься, хто має рацію, а покарає обох. Хоча взагалі Бронюк ніколи не був прибічником фізичного насилля. Але розуміє, що діти-маніпулятори здатні довести батьків до нервового зриву й насилля.

44-річний Віктор Бронюк показав двох своїх дітей – Єву та Данила

Аби такого не сталося, з дітьми весь час треба вести розмову. Віктор вважає, що у нього з сином немає заборонених тем, і вони чудово розуміють одне одного. Хоча сучасні діти дуже зав’язані на всьому віртуальному. Навіть якщо батько знаходиться поряд, це слід враховувати. У питаннях диджиталізації діти здатні багато дечому навчити своїх батьків. І цього не потрібно соромитися.

З донькою у лідера гурту ТіК трішки інші відносини. Вони переважно тролять одне одного. Отак через гумор між татом і донькою вибудовуються незримі місточки, які допомагають краще зрозуміти одне одного.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.