Два великих кохання Лами: продюсера Віталія зірка покинула заради молодшого на 16 років фінансиста Романа

У житті Лами було два великих кохання. З першим чоловіком й продюсером Віталієм Телезіним співачка прожила 15 років. Другий обранець зірки виявився на 16 років молодшим за неї.

Шлюб з Віталієм Телезіним тривав довгих 15 років. Саме він придумав для дружини Наталі псевдонім Lama й доклав чимало зусиль до створення напівміфічного образу співачки.

Ніхто інший так не відчував музику, яку мала виконувати Лама. Та в якийсь момент артистка втямила, що між ними не залишилося нічого спільного, окрім роботи. Вони розмовляли виключно про концерти, тури, створення музики. А особистим почуттям місця між ними не залишилося.

Два великих кохання співачки Лами: Віталій Телезін

Лама була надзвичайно популярною. Її хіти крутили всі радіостанції. Співачку постійно запрошували виступити чи дати інтерв’ю. Цього всього стало настільки багато, що артистка втратила будь-яку цікавість до процесу.

Два великих кохання співачки Лами: Алекс Шелест

Вона воліла знайти гармонію в собі, щоб займатися улюбленою справою з насолодою, а не виступати заради грошей. Тому пішла не лише від чоловіка, але й з шоубізнесу. 10 років знадобилося зірці, щоб відновити душевні сили й повернутися на сцену з новими піснями.

Два великих кохання співачки Лами: Роман

Аранжування Лама не могла довірити нікому, окрім Телезіна, а от в житті хоче бачити поряд із собою іншу людину. Відразу після розлучення пари ходили чутки, що новим обранцем Лами став вуличний музикант Алекс Шелест зі Львова. Співачка ділилася журналістами планами на майбутнє весілля і навіть поставила у Фейсбуці статус “заручена”.

Згодом стало відомо, що Лама кілька років живе з фінансистом Романом. Молодик на 16 років молодший за артистку, але саме з ним вона знайшла довгоочікувану гармонію та врешті позбулася безсоння. Одного разу коханий запалив купу свічок й подарував зірці каблучку. Та вона вирішила, що їм і так добре разом, тому поки дату весілля не призначила.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.