Оля Полякова розповіла про холодильник для шуб, яких у неї 14 штук: “Коли був блекаут, він згорів”

Оля Полякова поспілкувалася зі Славою Дьоміним. Серед широкого різноманіття тем розмова торкнулася й шуб артистки. Колись в інтерв'ю вона казала, що їх у неї 14 штук.

Слава Дьомін поцікавився долею 14 шуб співачки, які вона влітку зберігає в холодильнику. На що Оля Полякова не стрималася й вилаялася. Артистка запевнила, що ніколи не мала холодильника для шуб.

Натомість у неї був холодильник для сирів. Колись вони тримали кіз, з молока яких виготовляли сирну продукцію. А зберігалися сири на різних стадіях дозрівання у спеціальному холодильнику.

Оля Полякова розповіла про холодильник для шуб

За останній рік ситуація кардинально змінилася. Через блекаут холодильник для сирів згорів. Робочі звільнилися, а кіз довелося роздати людям – у дитбудинок ТРО тощо. Тож тепер навіть сирів на господарстві немає, не те що шуб.

Щоправда, про кількість шуб артистка нічого не уточнювала, але щиро запевнила, що ніколи не мала холодильника для цих шикарних виробів. Насправді подібне інтерв’ю зразка 2020 року гуляє Інтернетом. В ньому йдеться, що Оля свої шуби зберігає в холодильнику влітку, і це їй влітає у велику копієчку.

Виходить, що зірка таки орендує послуги шубного холодильника або принаймні раніше так робила. Звісно, якщо журналісти не придумали пряму мову замість співачки. Бо й таке серед цієї братії іноді трапляється.

У тому ж інтерв’ю, де йдеться про шуби, Полякова також висловилася проти брендоманії. Тоді Оля сказала, що не треба купувати дорогих речей за шалені гроші й носити їх потім 15 років. Цей одяг дуже швидко набридне, і в наступному сезоні захочеться придбати щось нове.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.