Як Яніна Соколова поділила майно після розлучення, і хто її новий обранець: “Я взагалі нетиповий варіант”

В інтерв'ю Славі Дьоміну Яніна Соколова відверто розповіла всі деталі розлучення з чоловіком. От тільки про нові стосунки блогерка говорить не настільки охоче.

У шлюбі з банкіром Володимиром Литвином журналістка Яніна Соколова перебувала з 2010 року. Вони разом виховували двох синів Миколу та Мирона. Вперше зірка прохопилася про розлучення у 2021 році. Згодом підтвердила цю інформацію.

Розлучена Яніна Соколова

З’ясувалося, що в Яніни з багатієм були роздільні бюджети. Слава Дьомін поцікавився, чи повторить подібну практику Соколова і з другим обранцем. На що блогерка сповістила – подібну тему ще не обговорювали. Як вирішать згодом, так і буде.

Розлучена Яніна Соколова

Проти шлюбного контракту Яніна теж нічого проти не має. Оскільки вже знає на власному досвіді, що людина може поводити себе після розлучення доволі неочікувано. Соколова відзначила:

“Я нетиповий варіант. Коли розлучилася зі своїм чоловіком я ні на що не претендувала. Нічого не брала, окрім особистих речей, із нашого житла”.

Литвин нічого не залишив Соколовій, і її це абсолютно не дивує. Вона після розлучення придбала собі житло сама. Володимир навіть аліменти на дітей не платить. При цьому в батька з синами та їх матір’ю нормальні стосунки:

“Ми не оформлювали це якоюсь офіційною бумажкою”.

Дьомін зауважив, що Яніна не повинна приховувати деталі свого нового кохання, оскільки вона публічна особа. Соколова певна, що час для цього поки що не настав із різних причин:

“Зараз війна у країні, а я буду розповідати про перипетії свого особистого життя”.

Яніна Соколова зі співаком Хливнюком
Розлучена Яніна Соколова

Ведучій приписували романи з Валерієм Харчишиним та Андрієм Хливнюком. З першим у неї була спільна колаборація. З другим після інтерв’ю посиділи в кафе при свічках, коли вимкнули світло. От і з’явилися подібні чутки. До другого заміжжя Яніна, в принципі, готова. Але її принципова позиція – це не може відбуватися під час війни.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.