Павло Зібров “підколов” Потапа, який зараз перебуває за кордоном: артист припустив, чому він не повертається

Павло Зібров висловив свою точку зору стосовно рішення зірок виїхати за кордон. Павло Миколайович наголосив, що кожен артист обирає власний шлях.

Відомий український співак Павло Зібров взявся “підколювати” репера Потапа, який наразі перебуває за кордоном у компанії Насті Каменських. Зібров висловив свою точку зору щодо обраного артистами шляху. Нагадаємо, що Потап та Каменських зараз за кордоном, а саме в США, де вони представляють свою нову композицію. Раніше Потап вже неодноразово покидав країну, починаючи з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Павло Зібров підколов Потапа, який зараз перебуває за кордоном
Павло Зібров підколов Потапа, який зараз перебуває за кордоном

Зібров вважає, що кожен з артистів обирає власний шлях. І коли Павло Миколайович натякнув на Потапа, утримувати усмішку йому було важко. При цьому відомий артист не вважає за потрібне осуджувати тих, хто вибрав життя за кордоном, особливо в умовах складної ситуації.

“Хтось втомився, відпочиває за кордоном”, додає Павло.

Слова Зіброва підтримали його шанувальники, які, схоже, розділяють його думку. Проте, артист наголошує, що наразі не актуально витрачати час на “розбороки” та осуди, і головне – це перемога.

“У кожного своя нервова система. Потім, вже після війни, будуть розбірки, думаю”, – відзначив співак.

Зібров закликав шанувальників зосередитися на підтримці та позитивних емоціях, поклавши всі зусилля до єднання важливих для країни цілей. Він переконаний, що важливо зберігати спокій і не занурюватися в суперечки, оскільки це зараз нікому не потрібно.

Павло Зібров підколов Потапа, який зараз перебуває за кордоном
Павло Зібров підколов Потапа, який зараз перебуває за кордоном

Нагадаємо, що на сьогодні Потапові дуже часто дістаються порції хейту та критики зі сторони підписників, оскільки репер знову покинув країну і навіть з’явились чутки, що він не збирається повертатися додому. У коментарях під новими публікаціями Олексія, можна побачити злих та обурених підписників.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.