“Вони безумовно праві”: Павло Зібров зізнався, що думає про Винника та Влада Яму, які виїхали за кордон

Павло Зібров під час участі у кулінарному шоу поділиться думками щодо зіркових колег, зокрема тих, хто вибрав життя за кордоном під час складної для країни ситуації.

Відомий український співак Павло Зібров, взявши участь у кулінарному шоу “Пекельні борошна” разом із Євгеном Клопотенком. Він вирішив поділитися своїми думками про артистів, які під час повномасштабного вторгнення переїхали жити за кордон. У студії кулінарної передачі артист розповів про те, як він ставиться до своїх колег, хто обрав проживання не в Україні.

Під час розмови Євген Клопотенко не оминув питання про розчарування в артистах, які покинули країну. Павло Зібров відповів, зауваживши, що кожен має свою “нервову палітру”, і йому не належить судити. Однак, висловивши свою точку зору, він зазначив, що Влад Яма, Олег Винник та Потап залишились за кордоном, де “їх молотять, перемелюють у соцмережах люди прості”, і вони, за словами Зіброва, “безумовно праві”.

Павло Зібров зізнався, що думає про Винника та Влада Яму
Павло Зібров зізнався, що думає про Винника та Влада Яму

Згадавши ім’я Світлани Лободи, артист висловив свою думку про неї, вказавши, що вона принаймні старається щось робити, що, ймовірно, може оцінити її публіка.

Нагадаємо, що після повернення в Україну Світлана Лобода активно проводить благодійні концерти на підтримку ЗСУ та постраждалих від складної ситуації людей. Також зірка неодноразово старалась переходити на рідну мову, перекладаючи свої відомі пісні.

Зазначимо, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну деякі артисти, зокрема Влад Яма та Олег Винник, обрали залишитися за кордоном. Щодо Потапа, артист декілька разів покидав Україну та повертався додому. На сьогодні репер у США. Нещодавно Павло Миколайович вже виражав свою думку щодо виїзду Потапа. Питання їхнього повернення в Україну залишається відкритим, оскільки артисти не роблять ніяких оголошень на цю тему.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.