Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.

Катерина Полтавська, дружина відомого українського телеведучого Володимира Остапчука, вирішила посміятись над Машею Єфросиніною. Можна припустити, що образу на ведучу спричинила відмова Єфросиніної виступати на одній сцені з Остапчуком.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної
Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної

У своєму Instagram та Twitter Полтавська висловила незадоволення відносно дій Єфросиніної, зокрема її слова про те, що вона не бажає виступати на одній сцені з Володимиром. Замість прямої критики, Катерина вирішила пригадати інтерв’ю ведучої з Анною Трінчер.

Полтавська підтримала сторону Трінчер, зазначивши, що у Єфросиніної є неоднозначні принципи. Вона навела у приклад інтерв’ю, де Маша розповідає про вартість подарованого їй Порше, а потім згадує складні життєві питаннями та критикує тих, хто спілкується російською мовою. Полтавська також пригадала, що ведуча рекламувала російський серіал на велику аудиторію.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної
Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної

Катерина підкреслила, що Єфросиніна, з одного боку, говорить про скромність та потреби людей, а з іншого – показує свою розкіш у соціальних мережах. Також дівчина пожартувала, сказавши, що Маші можна подарувати золотий німб.

Поки що Маша Єфросиніна не відповіла на критику у свою сторону. Нагадаємо, що відома ведуча не лише відмовилася виступати на одній сцені з Володимиром Остапчуком, але й пригадала інтерв’ю, яке він дав їй чотири роки тому, у 2019-му. У той час телеведучий розповідав про щасливе сімейне життя, хоча вже тоді його шлюб переживав тріщини.

“Остапчук – це людина, яка прийшла та повністю про все набрехала”, розповідає Єфросиніна.

Вона додала, що почула від нього про щасливу сім’ю, але пів року вже як жив з іншою жінкою.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.