Маша Єфросиніна відповіла на обурення після інтерв’ю з Трінчер: “Мені завжди було фіолетово”

Маша Єфросиніна відповіла на критику у свою сторону щодо слів про поранених військових. Ведуча пояснила свою думку і закликала брати приклад з героїв.

У нещодавній розмові Маші Єфросиніної з Анною Трінчер ведуча висловила своє обурення стосовно виставлення на показ дорогих подарунків під час складної ситуації в Україні. Зокрема, ведуча звернула увагу на подароване співачці дороге авто марки Porsche, отримане від ексчоловіка Анни. Вона сказала, що такі подарунки недоречні, оскільки зараз є багато постраждалих і потребуючих допомоги людей.

Маша Єфросиніна відповіла на обурення після інтерв'ю з Трінчер
Маша Єфросиніна відповіла на обурення після інтерв’ю з Трінчер

Обурені прихильники Трінчер взялись захищати співачку, зауважуючи, що і сама Маша “не завжди економна”. Ексчоловік співачки додав, що Єфросиніній самій слід звернути увагу на власні витрати.

Однак ведуча відреагувала на критику, сказавши, що її слова щодо поранених військових були спотворені. Вона підкреслила, що неважливо, який у людини фінансовий статус, вона не буде оправдовувати свої витрати.

“Минулого тижня мою фразу «поранені хлопці лежать в лікарнях без знеболення» більшість послідовників професійного маніпулятора перевернули в іронічний дротик — всім страшенно подобалося цим тикати мене, перекручуючи сенси, які були вкладені мною в питання до Ані Трінчер. Але це й підсвітило те, яка кількість людей сьогодні обирає знущатися, висміювати… а, головне, ігнорувати той факт, що в нас реально переповнені лікарні, що реально за кожного з нас зараз гине цвіт нації”, пише Маша Єфросиніна.

В останньому інтерв’ю ведуча відвідала ветерана ЗСУ, Олександра “Терена”, який під час звільнення Ізюму отримав поранення та втратив ноги.

Маша закликаючи брати приклад із людей, таких як Олександр, щоб формувати образ країни, а не агресивний примітивізм маніпуляторів.

“Я за те, щоб брати приклад з таких людей, як Саша. Щоб такі, як він, формували обличчя нашої країни, а не агресивний маркетинг та примітивізм маніпуляторів”, додала Єфросиніна.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.