Філіп Кіркоров розповів, як зробив пропозицію руки та серця Примадонні Аллі Пугачовій: “Нахабна пика”

Філіп Кіркоров розповів, як готувався до пропозиції руки та серця Аллі Пугачові. Артист поділиться, про те як виникла ідея про такий відважний крок.

Філіп Кіркоров розповів про те, як він зробив пропозицію руки та серця Аллі Пугачові. Артист зазначив, що це був добре обдуманий та рішучий крок. Він поділився цікавими подробицями цього етапу зі свого життя під час інтерв’ю з відеоблогером Ельдаром Джараховим.

Відомо, що протягом тривалого часу Філіп Кіркоров активно добивався серця Алли, не дававши шансу іншим кавалерам. Варто згадати нинішнього чоловіка співачки – Максима Галкіна, який навпаки, здивував усіх своєю спонтанною пропозицією, яку Примадонна одразу прийняла.

Філіп Кіркоров розповів, як зробив пропозицію руки та серця Примадонні Аллі Пугачовій
Філіп Кіркоров розповів, як зробив пропозицію руки та серця Примадонні Аллі Пугачовій

Філіп розповів, як зародилась його ідея попросити руки та серце у Примадонни. Кіркоров пригадав цікаві моменти, як це було. Артист розповів, що під час перегляду телевізійного шоу “Блакитний вогник”, де Алла Пугачова виконувала пісню про важке життя жінки, артист відчув, що саме він зможе полюбити її так сильно, як ніхто інший. Завдяки зусиллям він потрапив у коло друзів примадонни та брав участь у концертах, де виступала його обраниця. Одного разу, коли він був дуже близький до своєї мети, він все ж наважився та освідчився.

“І зробив, нахабна пика”, наголосив Кіркоров.

Після шести років романтичного періоду подружжя, Алла відповіла Філіпу взаємністю, і вони узаконили свої відносини. Їй було 39 років, а йому – 21. Весілля відбулося у 1994 році, але подружжя протрималося разом лише 11 років. Причину розлучення пара залишила у секреті.

Філіп Кіркоров розповів, як зробив пропозицію руки та серця Примадонні Аллі Пугачовій
Філіп Кіркоров розповів, як зробив пропозицію руки та серця Примадонні Аллі Пугачовій

Хоча Кіркоров і Пугачова утримувались від коментарів, існують чутки про те, що Кіркоров зрадив Аллу. Незважаючи на це, колишня пара зберегла дружбу до тепер. І до прикладу, у свіжому інтерв’ю, Філіп розповідає про колишню дружину лише з теплом.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.