Даша Астаф’єва рознесла Потапа та інших зірок-втікачів і розповіла, з ким говорила особисто: “Заблокував”

Українська співачка Даша Астаф'єва, яка з початку повномасштабної війни в Україні активно волонтерить, висловилася щодо зірок-втікачів, зокрема репера Потапа.

Даша Астаф’єва – відома українська співачка, яка з перших днів повномасштабної війни в Україні почала активно волонтерити. Замість того, аби виїхати за кордон, як це зробили більшість її колег-жінок, Даша безупинно працювала на кухні, щоб нагодувати військових та ТРО.

Даша Астаф'єва активно волонтерить з початку повномасштабної війни.
Даша Астаф’єва активно волонтерить з початку повномасштабної війни.

Далеко не всі зірки українського шоу-бізнесу вчинили по прикладу Астаф’євої. Так, серед представників шоу-бізнесу є кілька чоловіків, які просто втекли з України за кордон, як тільки почалася війна. Мова йде зокрема за співака Олега Винника та репера Потапа. Даша неодноразово гостро висловлювалася щодо цих артистів.

Нещодавно Астаф’єва дала свіже інтерв’ю виданню oboz.ua, де розповіла про неприємну розмову з Потапом. Так, співачка прокритикувала його скандальну пісню “Волонтер”, за що він її просто заблокував у соціальних мережах.

Він мене, до речі, за критику заблокував.

, – запевнила Даша.

Дівчина додала, що не вважає себе “великою волонтеркою” та навіть їй було дуже неприємно слухати цю пісню.

 Просто хочеться, вибачте, плюнути в обличчя

, – зізналася Астаф’єва.

Даша Астаф'єва чесно зізналась, чи готова зробити пластичну операцію та яку саме
Даша Астаф’єва рознесла Потапа та інших зірок-втікачів і розповіла, з ким говорила особисто

За словами Даші, вона теж могла б співати на сцені, їздити по країнах і відпочивати, та співачка вважає, що це зараз неначасі.

Також артистка, не називаючи імен, розповіла й і про інших своїх колег, які виїхали за кордон. За словами співачки, вони часто критикують її за гострі висловлювання в інтерв’ю. У своєму інтерв’ю співачка присоромила людей, які у соціальних мережах транслюють веселе і безтурботне життя.

До слова, Потап не єдиний, хто заблокував Дашу у соціальних мережах. Так, раніше дівчина розповіла, що її заблокувала Світлана Лобода. Причиною тому стало інтерв’ю Даші, де вона сказала, що в Україні Лободу ніхто насильно любити не буде.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.