“Давай ти у нас поживеш”: Тоня Матвієнко пригадала, як її старша донька відмовилась жити з нею в одному домі

Відома українська співачка Тоня Матвієнко пригадала, як після розлучення з чоловіком від неї "пішла" старша донька Уляна. Знаменитість розповіла про причини.

Тоня Матвієнко, відома українська співачка, у шоу “33 запитання” розповіла про стосунки зі своєю старшою донькою Уляною. Знаменитість зізналась, що у 25 років вона вже не може та не хоче контролювати свою доньку. Втім, додала артистка, раніше їхні стосунки були не такими довірливими, як зараз. Про це зірка розповіла журналістам у відповідь на запитання про те, які взаємини має з Уляною.

Донька Матвієнко жила окремо

Тоня Матвієнко чесно зізналась, що свою старшу доньку Уляну вона вже вважає своєю подругою. За словами співачки, контролювати її або вчити, як жити, вона не може. Саме тому зірка вирішила побудувати довірливі стосунки з дитиною, аби між ними не було ніяких стін і непорозумінь. Проте, пригадала співачка, так було не завжди. Матвієнко зізналась, що в один момент її дитина вирішила жити окремо.

Матвієнко пригадала, чому її донька Уляна вирішила жити окремо після її розлучення з чоловіком
Матвієнко пригадала, чому її донька Уляна вирішила жити окремо після її розлучення з чоловіком

Це сталось, коли знаменита українська співачка Тоня Матвієнко вирішила взяти участь у шоу “Голос країни”. Тоді артистка приділяла багато часу кар’єрі, а ось 12-річна донька несподівано висловила бажання жити у свого батька, колишнього чоловіка Антоніни. Матвієнко розповіла, що сім’я її ексобранця переконала доньку в тому, що у неї немає часу на дівчину. Вони запропонували Уляні пожити в них, “поки мама буде співати”. Втім, знаменитість зуміла знайти спосіб повернути довіру доньки та заохотити її повернутись жити до неї додому.

“Щоб повернути старшу дочку, я стала для неї подругою. І все вдалося”, – пригадала в інтерв’ю відома українська співачка Тоня Матвієнко.

Матвієнко пригадала, чому її донька Уляна вирішила жити окремо після її розлучення з чоловіком
Матвієнко пригадала, чому її донька Уляна вирішила жити окремо після її розлучення з чоловіком

Нагадаємо, що старшу доньку Тоня Матвієнко народила рано – у 16 років. Тоді, пригадувала якось зірка, їй було непросто, але підтримка мами Ніни Митрофанівни стала для неї вирішальною.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.