Наталія Могилевська розповіла про хворобу мами, яка не хотіла жити: “Вона не хотіла бути обузою”

Наталія Могилевська поділилась важким періодом, коли вона намагалась допомогти своїй мамі подолати важку хворобу. Актриса розповіла про те, що відчувала у той момент.

Талановита українська співачка, акторка та продюсерка Наталія Могилевська розповіла про важкий період у своєму житті. У розмові з журналістом Дмитром Гордоном, вона поділилась моментами, які переживала разом з матір’ю Ніною Петрівною, намагаючись побороти хворобу.

Могилевська зізналась, на її думку, мати могла жити ще довго. Вона припускає, що після смерті батька, Ніна Петрівна дуже сумувала за ним і тому залишалась самотньою.

“Мама захворіла, але я досі впевнена: якби вона хотіла жити, вона б жила довго”, – розповідає співачка.

Також зірка додала, що її мати була вродливою жінкою, і після втрати чоловіка, вона могла знайти нові стосунки, але обрала залишитися самотньою. До 60 років Ніна Петрівна не знала проблем зі здоров’ям і майже не вживала ліки.

Наталія Могилевська розповіла про хворобу мами, яка не хотіла жити
Наталія Могилевська розповіла про хворобу мами, яка не хотіла жити

Коли стало відомо про захворювання, Наталія почала шукати найкращого лікаря для матері, вибравши спеціаліста з Німеччини. Лікар провів обстеження та зазначив, що зі здоров’ям все добре, але можливі ускладнення.

“Знайшла гроші та поїхала до нього в Німеччину. Це був лікар, який лікував Раїсу Горбачову”, – поділилась Могилевська.

З часом Наталія придбала квартиру для мами поруч з власною, щоб мати змогу частіше бачитись та проводити разом час. Але, на жаль, коли співачка почала ремонт у купленій оселі, мати померла.

“Вона точно не хотіла бути тягарем. Хоча я купила квартиру поряд зі мною, щоб разом гуляти, жити”, – додала зірка.

Ніна Петрівна Могила померла у 2013 році, віком 68 років. Жінка хворіла останні сім років свого життя. Смерть матері стала великим стресом для Наталії Могилевської, про що вона ділиться з важкими емоціями.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.