Нікіта Добринін зізнався, навіщо вінчався з переможницею “Холостяка” Дашею Квітковою: “Мені було класно”

Нікіта Добринін розповів, чому взяв церковний шлюб із Дашею Квітковою. Ведучий поділився емоціями, які переживав після розтавання з ексдружиною.

Відомий український теле та радіоведучий Нікіта Добринін зізнався, чому взяв церковний шлюб з переможницею популярного шоу “Холостячка” Дашею Квітковою. Про це він поділився у проекті “Розлучена”.

Нікіта Добринін зізнався, навіщо вінчався з Дашею Квітковою
Нікіта Добринін зізнався, навіщо вінчався з Дашею Квітковою

Шоумен розповів, що у такому важливому рішенні він був впевнений через “абсолютно щире” почуття до ексдружини, з якою хотів назавжди об’єднати своє життя. Згодом він зрозумів, що це було “імпульсивне рішення”, через велике бажання бути разом із колишньою обраницею.

“На той момент стосунки Нікіти та Даші були міцними”, – розповідає ведучий.

Нагадаємо, після вінчання в церкві відома пара протрималась разом ще пів року, але згодом все ж розлучилась. Ведучий згадує про відносини з теплотою, як досвід, про який він не жаліє. По словах чоловіка, він цього хотів і йому було добре.

“Мені було класно, я ні на секунду не пожалкував, що це відбулося”, – зізнався Добринін.

Нікіта Добринін зізнався, навіщо вінчався з Дашею Квітковою
Нікіта Добринін зізнався, навіщо вінчався з Дашею Квітковою

До слова, раніше на одному з інтерв’ю ведучий розповів, як почував себе після розлучення. Шоумен поділився, що переживав важкий час, який забрало у нього багато сил, додавши, згодом зміг взяти себе у руки. Про причини розриву відносин він не розголошує і попросить це питання не розгортати.

“Нас пов’язує батьківство, нас пов’язує повага одне до одного”, – раніше висловлювався ведучий.

Зазначимо, що блогерка Даша Квіткова вперше розповіла про розрив стосунків з Нікітою Добриніним на початку 2023 року. Експодружжя вирішило не розкривати причини завершення їхніх міцних відносин. Щоб зберегти дружні стосунки заради свого маленького 2-річного сина  Лева, колишні закохані деякий час відвідували сімейного психолога.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.