Олександр Волошин намагався спілкуватися з дівчатами та порівняв їх до колишньої дружини Анни Трінчер

Волошин не приховує спроб познайомитися з жінками після завершення стосунків з Анною Трінчер. Крім того, він визнає, що ті, кого він зустрів після колишньої дружини, не вражають його своїм розумом.

Олександр Волошин поділився, що після розриву відносин з відомою Анною Трінчер у нього були спроби діалогу з іншими жінками, проте вони не вдалися. За його словами, жінки, з якими він намагався зав’язати дружню розмову, здавалися йому “трохи тупими”. Про це він розповів у проекті “Нашого радіо”.

“Після розлучення спілкувався з деякими дівчатами і зрозумів, що, вибачте, вони трохи тупі. Не всі дівчата!”, – поділився Волошин.

Олександр Волошин намагався спілкуватися з дівчатами
Олександр Волошин намагався спілкуватися з дівчатами

Також він додав, що вважає Анну Трінчер дуже розумною дівчиною і готовий продовжувати спілкування та зв’язок, якщо вона не проти.

“Я вважаю Аню дуже мудрою дівчиною, з якою я б хотів далі спілкуватися”, – визнав блогер.

Отже, він порівняв свою колишню дружину з тими, кого зустрів після співачки. За його словами, йшлося про звичайну розмову для подальшої дружби.

На питання ведучого, чи вірить Олександр, що в майбутньому знайде своє справжнє кохання, він відповів, що не планує закриватися перед романтичними стосунками. Та зауважив, якщо у його житті з’явиться дівчина, яка його так сильно вразить, як колишня, він буде готовий.

Олександр Волошин намагався спілкуватися з дівчатами
Олександр Волошин намагався спілкуватися з дівчатами

Нагадаємо, що стосунки експари тривали два роки, з яких один рік був у шлюбі. Рішення розлучитися було чоловіка, після чого він розповів про бажання колишній коханій.

Про це вони розповіли у відеорозмові, яку опублікували на YouTube. За словами експодружжя, причиною розриву стала депресія Олександра, в якій він довгий час перебував. Тоді Анна хотіла допомогти, але він не приймав підтримку, і з часом експара віддалилась. Розповідаючи про розрив, було видно, як колишнє подружжя переживає цю ситуацію, вони не змогли втримати сльози.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.