Тоня Матвієнко пригадала, коли зрозуміла, що мами Ніни скоро не стане: “Я розуміла, що бачу її останній раз”

Тоня Матвієнко вперше поділилась емоціями про те, що вона бачила в очах своєї матері, коли розуміла, що це остання їхня зустріч. Крім того, артистка розповіла про свій найголовніший урок.

Відома українська співачка Тоня Матвієнко поділилась емоціями від важкого моменту, коли вперше усвідомила, що бачить свою маму Ніну Митрофанівну в останній раз. У спілкуванні з журналістом Олексієм Сухановим артистка розповіла, що вона побачила в очах своєї матері.

За її словами, важка хвороба мами прийшла несподівано. Ніна Матвієнко потрапила до лікарні та вже не повернулася.

Тоня Матвієнко пригадала, коли зрозуміла, що мами Ніни скоро не стане
Тоня Матвієнко пригадала, коли зрозуміла, що мами Ніни скоро не стане

Співачка описала момент прощання, який для неї став надзвичайно важким. Під час сімейної поїздки в Карпати, коли вони були під Києвом, мати поскаржилася на біль у ногах і відмовилася продовжувати подорож. Тоді вона попрощалася з донькою.

“Я розуміло, що я її бачу останній раз. Це був такий страх. Це було 25 лютого. Тоді, мабуть, жах і стрес був в мені. Я, до речі, ніколи про це не думала. Вона попросила, щоб я її відпустила”, – розповіла співачка.

Для Тоні Матвієнко було важко, але вона не могла залишити дітей та продовжила поїздку. Вона припустила, що можливо, мати не хотіла бути тягарем. На питання ведучого, чи боялась Тоня Митрофанівна стати тягарем для родини, вона відповіла:

“Вона ніколи не була тягарем. Вона завжди робила так, щоб вона була незалежною”, – відповіла артистка.

Тоня Матвієнко пригадала, коли зрозуміла, що мами Ніни скоро не стане
Тоня Матвієнко пригадала, коли зрозуміла, що мами Ніни скоро не стане

Згодом ведучий попросив згадати щасливий момент пов’язаний з мамою, який перший приходить їй на думку. І співачка зізналася:

“Насправді у мене було все життя щасливе. Я це зрозуміла, коли пішла мама”.

Ведучий запитав, який найголовніший урок вона взяла з цього досвіду.

“Не цінувала те, що мала”, – підкреслила Матвієнко.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко повідомила про смерть своєї мами Ніни 8 жовтня 2023 року, всього за два дні до її 76-річчя. Ніну Митрофанівну поховали 11 жовтня 2023 року на Звіринецькому кладовищі.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.