“Головне для мене мікрофон, сцена, публіка”: Руслана про стосунки з чоловіком, материнство та ін’єкції краси

Національна гордість, українська горлиця, карпатська амазонка. Так називають улюблену співачку сучасності Руслану Лижичко мільйони шанувальників її вокального таланту.

Минає час і ось вже виконавиці “Диких танців” виповнилося 50 років. На тлі здобутків у творчості та кар’єрі співачка, хоча й не самотня, але так й не стала мамою. Для когось, цей бік життя вважається найголовнішим, для когось не має такого глобального значення, бо є інші пріоритети. А що ж Руслана?

Судячи з інтерв’ю, у яких співачці часто доводиться відповідати на це питання, тема материнства не на останньому місці у житті жінки. Хоча, можливо й не на першому, бо вона відверто каже:

“Головне для мене мікрофон, сцена, публіка”.

Втім, нотки суму та гіркоти можна почути, коли вона розповідає, що сама природа проти цього, якщо жінка виснажує свій організм нескінченою інтенсивною роботою, бо для виношування та народження жінці потрібен не аби який фізичний та емоціональний потенціал. Втім, стосовно можливостей завагітніти, Руслана вірить, що треба відчувати в середині себе моральну готовність стати мамою.

Разом у радості та печалі

З часу, коли Руслана Лижичко познайомилась з музикантом та продюсером Олександром Ксенофонтовим, а потім стала його дружиною минуло 27 років. За цей період пара пройшла разом важкий зірковий шлях. Так, дітей у подружжя не народилося, але вони змогли подарувати людям щось набагато більше.

Руслана та Олександр Ксенофонтов

Не завжди все у подружжя було гладко. Руслана згадує, як після її шаленої перемоги на “Євробаченні” чоловік раптово почав від неї віддалятися. Для співачки це було дуже боляче, бо вона розуміла, що досягла своєї зірковості й завдяки Олександру у тому числі. Зараз вона розуміє його і вдячна долі, що не сталося розлучення між ними. Колись її дратувало, що чоловік прагне зробити з неї досконалість, а тепер вона у цьому бачить прояв глибокого кохання.

Для того, щоб залишатися привабливою для свого коханого, Руслана зізнається, що робить деякі уколи для стримання мімічних проявів, але це не ботокс, а скоріше вітамінна підтримка. А кращим засобом для краси вважає крижану воду Карпатських гір.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.