Старша донька Олени Кравець зізналася про брехню, чим зачепила свою маму: “Я підірвала твою довіру”

Олена Кравець показала відверту розмову з 20-річною донькою Марією, яка відбулася в рамках нового сімейного проекту "Вдома поговоримо", де мама та донька обговорили сімейні моменти.

20-річна донька відомої акторки “Квартал 95” Олени Кравець Марія розповіла про триденний візит до психолога та зізналась, які слова зіркової мами зачепили її до глибини душі. Свою відверту бесіду вони опублікували на YouTube-каналі в рамках нового сімейного проекту “Вдома поговоримо”.

Нещодавно вийшов перший випуск шоу, в якому мати та донька обговорювали особисті теми, які цікавили їх обох, але про які вони не наважувалися говорити раніше.

Старша донька Олени Кравець зізналася про брехню, чим зачепила свою маму
Старша донька Олени Кравець зізналася про брехню, чим зачепила свою маму

Під час розмови із донькою, Олена Кравець дала їй можливість поставити питання чи поділитися тим, що турбує її в родинних відносинах. Знаменитість згадала про момент, коли Марії було 13 років, і вона вперше збрехала, чим дуже зачепила свою маму.

Згодом акторка навіть звернулася до психолога та емоційно розповіла йому про свої непорозуміння з донькою. Вона підкреслила, що не очікувала почути брехні, адже її дитина “не живе в системі обмежень”.

Старша донька Олени Кравець зізналася про брехню, чим зачепила свою маму
Старша донька Олени Кравець зізналася про брехню, чим зачепила свою маму

Тоді Марія попросила не розголошувати деталі цієї історії, залишаючи відкритим лише той факт, що цей конфлікт був важким і для неї. Дівчина відверто зізналась, тоді вона сильно переживала й також відвідувала шкільного терапевта через неприємні слова матері, які довго не виходили з її пам’яті. Психолог запевнила дівчину, саме такі фрази є болючими для дитини.

“Ти мені тоді сказала фразу, що я підірвала твою довіру”, – сказала дівчина.

Після бесіди Олена Кравець просила вибачення та додала, вона не може зрозуміти такої реакції. Жінка припустила, що тоді була заклопотана двійнятами, і можливо, момент із донькою Машею вплинув на неї емоційно.

“То вже були малі діти, я б зараз так не реагувала” – підкреслила зірка.

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.