Хто зняв кліп з величезною палкою ковбаси? Полякова: “У Олі фабрика з виробництва інфоприводів”

Багато хто з зірок після 2014 року продовжували працювати у рф. Але більшість у 2022 році розірвала стосунки з країною-агресором. Тепер страждають через це, бо українці все одно не вибачили.

Мама Олі Полякової довгий час мешкала в москві, оскільки мала там чоловіка. Звісно, й донька вряди-годи навідувалася до рідної людини. Українська співачка робила спроби співпрацювати з російськими телеканалами, але з цього вийшов пшик.

Тож, за словами Полякової, вона не відвідувала столицю сусідньої країни, починаючи з 2015 року. Та це не врятувало Олю від прольоту з “Євробаченням”. Адже було поставлено сувору вимогу: хто перетинав російсько-український кордон після анексії Криму, не може представляти Україну на пісенному конкурсі. Отже, дали дорогу молодим виконавцям.

Оля Полякова – любителька інфоприводів

Увесь український шоудесант – Потап, Каменських, Дорн, Брежнєва, Лобода – страшенно втратив у популярності через свої колишні російські вояжі. На диво, Поляковій майже вдалося втриматися на плаву.

Причину пояснив Олег Боднарчук. Українець і сам працював на росії до 2022 року, тож тепер може робити компетентні зауваження. На думку продюсера, яку він висловив oboz.ua, блондинка має цілу фабрику з виробництва інфоприводів. Це дозволяє артистці просуватися в інфопросторі маріонеткових ЗМІ, що займаються висвітленням шоубізнесових новин.

Оля Полякова – любителька інфоприводів

Пан Олег відзначив, що команда Полякової докладає чимало зусиль, аби втриматися на плаву. Задля цього доводиться вдаватися до інформаційних бульбашок. Так, після виступу співачки на скандальному весіллі, Оля заявила, що не є прокурором і не має можливості перевіряти законність статків замовників.

Услід за цим запустили новий інфопривід – Полякова готує з чоловіком плов на відкритому вогні у дворі свого будинку. При цьому, коли Боднарчук назвав зірку клоунесою, члени команди Полякової обурилися. Але режисер певен: що інакше сцену з палкою ковбаси, як показано у кліпі співачки, не назвеш.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.