Поведінці Таїсії Повалій знайшли пояснення: “Це ресторанна співачка-шансоньєтка з піснями для амеб”

Олег Боднарчук зробив несподівану заяву щодо Таїсії Повалій. Продюсер і режисер назвав "просто Таю" дуже непривабливими словами. Схоже, співачка абсолютно деградувала.

Олег Боднарчук, який сам донедавна співпрацював із росіянами, дав розлоге інтерв’ю oboz.ua, в якому дісталося на горіхи всім без виключення українським зіркам. І тим, що залишилися в Україні під час повномасштабного вторгнення, і тим паче тим, хто залишився в москві, дізнавшись про бомбардування Києва.

Особливо цинічною поведінкою відзначилася колишня депутатка-регіоналка Таїсія Повалій. Для Боднарчука колаборантська позиція нардепки-біглянки не стала чимось шокуючим. Особисто з Таєю Олег незнайомий. Але дійшов подібних висновків, проаналізувавши репертуар співачки.

Олег Боднарчук оцінив поведінку Таї Повалій

Повалій ніколи не торкалася у піснях важливих соціальних філософських тем. Навпаки артистка співала про “угнала тебя, угнала”. Це суто ресторанний текст. Тож Тая є звичайнісінькою шансоньєткою. Вона співає “пісні інфузорії-туфельки для амеб”. Вона такою була і назавжди залишиться.

Найстрашніше те, що нинішня російська влада використовує Повалій задля виправдань усіх звірячих вчинків на території України. Співачка виступає там від імені України, захищаючи злочинний режим. Олег Боднарчук певен, щойно не стане лідера рф, Таю судитимуть, бо за це “має бути кримінальна відповідальність”.

Олег Боднарчук оцінив поведінку Таї Повалій

Режисер наголосив, що українці мають вчитися забувати імена зрадників Повалій, Лорак, Безрук, Тодоренко та інших. Не треба ятрити старі рани, весь час пригадуючи тих, хто залишився жити в москві. Це не призведе ні до чого доброго, лише викличе деструктив.

Схожі статті

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!

Це вам не пельмені: шикарним рецептом італійських равіолі зі шпинатом поділилася попутниця у потязі. Смачно!

До недавнього часу ми більше полюбляли готувати та їсти м'ясні пельмені, а от равіолі, що схожі з пельменями за основними принципами приготування, були певною екзотикою.