Могли стати мамами замолоду, але не захотіли: Катерина Бужинська та Наталя Валевська пригадують зі сльозами

Замолоду здається, що все життя попереду і завжди можна встигнути народити дитинку. Та, промінявши материнство на зіркову кар'єру, знаменитості зазвичай згодом дуже шкодують про це.

Катерина Бужинська

Уперше співачка завагітніла в 19 років. Перед концертом сповістила цю радісну звістку продюсеру Юрію Квеленкову. Та чоловік не розділив піднесеного настрою Каті. Буквально за руку привів до лікаря, наказавши позбутися дитини.

Зірки зробили непоправну помилку молодості

Юрій заспокоїв кохану. Мовляв, зараз робота на першому місці, а колись згодом, можливо, й стануть батьками. Бужинська скорилася його волі. Згодом про це дуже пошкодувала, адже з кожним днем ставало тільки гірше.

Катерина зазнала не лише чоловічих зрад, але й насилля з боку коханого. У подібних приниженнях минуло 8 років. Врешті терпець увірвався, й артистка сама подала на розлучення. Нині в жінки троє дітей, і вона щаслива.

Наталя Валевська

Мрії стати мамою в співачки так і не здійснилися. Хоча заради сімейного затишку Наталя навіть призупинила кар’єру. Попервах дівчина давала по 25 концертів на місяць. Відпочивати доводилося в автобусі під час переїздів.

Зірки зробили непоправну помилку молодості

Наталка страждала на аритмію, не могла вночі спати нормально через перевтому. Завершивши гастрольну діяльність, Валевська ще 6 років поспіль лікувалася. Та коли все, здавалося б, налагодилося, отримала суровий вердикт лікарів: безпліддя.

Щойно вийшла заміж, Наталя завагітніла, але чоловік був проти поповнення в родині. Сказав, що поки немає фінансової стабільності, вони не потягнуть утримання дитини. Валевська тоді послухала Володимира Пригладя, який був не лише благовірним, але й продюсером.

Тепер картає себе за той фатальний вчинок. Адже у дівчини був вибір – залишитися з коханим чи піти від нього й народити дитинку. Вона обрала Володимира. Пара розлучилася через 18 років шлюбу. За те, що не має дітей, Наталя тепер картає лише себе.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.