Після прощання з телебаченням заробітки Олексія Дурнєва змінилися: скільки коштів потрібно блогеру на життя

Олексій Дурнєв, що раніше працював на телебаченні, нині займається розкруткою власного Ютуб-каналу. Скільки заробляє на ньому блогер і чи має додаткові джерела існування?

Блогер Олексій Дурнєв дав інтерв’ю YouTube-каналу “Розмова”. Зокрема, мова зайшла про заробітки чоловіка. Він розповів, що не витрачає на себе багато грошей. Хоча й не поточнив, скільки саме потрібно йому на місяць.

Олексій Дурнєв розповів про заробітки

Мешкає Олексій в будинку на околиці міста. Знайомі дивуються, чому так далеко від центру. Звісно, певна частина заробленого йде на їжу та одяг. Канал на Ютубі в блогера монетизований. Отже, з кожного відео капають якісь копієчки.

Рекламою він не займається, та й монетизації практично достатньо для нормального існування. Ще Дурнєв має пасивний дохід із криптовалюти. До речі, він завітав на зустріч із Сергієм Лиховидою у светрі, подарованому Дантесом, та кросівках Balenciaga, які придбав собі сам.

Олексій Дурнєв розповів про заробітки

На початку повномасштабного вторгнення Олексій активно взявся висміювати русню, показуючи всю ницість людей-окупантів. На зауваження ведучого, що чат-рулетки віджили своє, і цим більше ніхто не займається, Дурнєв відзначив: його ролики поки що в тренді.

Якщо вони збираються понад мільйон переглядів, значить, є люди, яким це цікаво. Ті ж, кому не подобається, мають вибір – не дивитися подібний контент. Олексій зауважив, що його ролики користуються практично найбільшим попитом у ніші українського гумору.

Деякі новини Дурнєв бачить уперше, то доводиться імпровізувати, коментуючи та жартуючи. Все ж команда блогера вирішила у цьому році відкрити проєкт, який абсолютно не стосується висміювання росіян. Це буде виключно розважальний контент. Треба дивитися, як він зайде аудиторії.

Схожі статті

Оля Цибульська щось знає: кума Дзідзьо натякнула, що Полтавська – не остання дружина Володимира Остапчука

Ольга Цибульська відверто прокоментувала романтичне життя Володимира Остапчука. Крім того, співачка поділилася своїми думками про дружину ведучого.

Цвітна капуста з рваним м’ясом: деякі секрети приготування смачної вечері відкрила подруга. Страва — відпад!

Як приготувати цвітну капусту? Існує ціле море рецептів страв з неї, але важливо виконувати деякі загальні поради стосовно її підготовки до страви. Про це та про цікавий рецепт поговоримо зараз.

Повітряний кекс із родзинками, який вийде у всіх! Рецепт перевірений роками: беру масло, борошно та цукор

Розгляньте рецепт повітряного кексу з родзинками, який завжди виходить вдалим і мега смачним. Він стане найкращою випічкою до чашки чаю або кави!