Дати раду материнству: зірка “Кварталу 95” Олена Кравець розповіла про вагітність в молодості та зрілості

Олена Кравець, 47 річна талановита актриса та гумористка, вирішила відкрити важливу дискусію про те, коли краще народжувати дітей - у молодості чи зрілості.

Власний життєвий досвід популярної актриси, у якому вона разом з чоловіком подолала як радощі, так і труднощі батьківства, може стати цінним джерелом висновків для багатьох.

Народження дітей у молодості та зрілості

Олена Кравець і її чоловік поділяють спільний шлях вже 27 років. Цей час — своєрідна перевірка взаємин та злагодженості. Справжня любов і відданість одне одному стали тими силами, які дозволили їм пройти через всі випробування.

Перша дитина, народжена Оленою у віці 26 років, припала на період початку її зіркової кар’єри. У той час донька росла, а вона розвивалася як професійний артист. Важко сказати чи знаходила вона баланс між сімейним життям і роботою. Мабуть, не завжди, бо в деяких інтерв’ю розповідала, що відчуває певну провину перед Марією за те, що мало вдавалося приділяти їй уваги у ті роки. Маша постійно перебувала на знімальних майданчиках і виховання відбувалося непомітно.

Зі слів Олени після старшої доньки було 2 невдалі вагітності. Через напружену роботу вона втрачала дітей на одному й тому ж строку.

Однак найбільше випробування для Олени та її чоловіка сталося, коли вони народили різностатеву двійню у віці 39 років. Стрес, пов’язаний зі змінами в сімейному житті та впливом на стосунки, навіть заставив пару звертатися до психотерапевта. Результатом цього стало те, що Кравець і її чоловік вирішили працювати над своїми стосунками та знайшли способи вирішення труднощів.

У подкасті “Вдома поговоримо”, який актриса вперше провела зі своєю 20 річною донькою, після гучного скандалу навколо бюджетних грошей, витрачених на програму “Тихий вечір”, Олена поцікавилась думкою доньки стосовно її бажання стати матір’ю. У відповідь почула, що у найближчій перспективі бути бабусею Олені ні світить, а дівчина ймовірно розглядатиме своє материнство лише після досягнення 30 річного віку.

Олена Кравець розповіла про материнський досвід у різні вікові періоди

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.