Пісню, присвячену Зінкевичу, спародіював “Квартал 95”: правонаступниця автора “Соколят” хоче заборонити

Новорічної ночі "Квартал 95" показав "Пісню дружини Пса Патрона", зробивши пародію на відому композицію В'ячеслава Хурсенка "Соколята". Донька композитора висловила протест.

В’ячеслав Хурсенко написав пісню “Соколята”, дізнавшись про драму в житті колеги Василя Зінкевича. Дружина покинула співака, і він змушений був самотужки виховувати двох синів.

Вечірній квартал спаплюжив пісню Соколята: Марія Хурсенко

Коли автор показав цю композицію Зінкевичу, той був вражений, але брати до власного репертуару її відмовився, оскільки ця тема була для нього надто болючою. Тоді Хурсенко став сам виконувати чуттєву пісню. Нині “Соколята” перекочували до репертуару доньки й правонаступниці композитора.

Після новорічного випуску “Вечірнього кварталу” Марії Хурсенко стали писати в мережі, цікавлячись, скільки доньці композитора заплатили за спаплюження татової пісні. Вона була надзвичайно спантеличена, адже ніхто у неї не брав дозволу на вироблення пародії з татового треку.

Вечірній квартал спаплюжив пісню Соколята: пародія

Ростиславу Калацинському пані Марія виклала свою точку зору на конфлікт із гумористами. Жінка сподівається, що до суду справа не дійде, і конфлікт буде вичерпано цивілізовано. Так поки на це надії мало.

Хурсенко вимагає вибачень за паплюження творчості батька та видалення ролика про пса Патрона з мережі. “Кварталівські” юристи твердять, що нічого не порушували, адже законом дозволяється використовувати контент для пародіювання, не питаючи дозволу власників.

Щоправда, визнають: у цьому разі слід вказувати, хто автор і звідки його взято. Цього у програмі зроблено не було. Допомогти Марії Хурсенко добитися справедливості зголосилися в Агенції з авторських прав та суміжних прав Валерія Харчишина. Чекаємо на розв’язання конфлікту.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.