Коханий Ольги Навроцької Фагот пішов від вагітної жінки заради іншої: “Так сталося, що я велелюбний”

Особисте життя Олега Михайлюти, фронтмена гурту ТНМК, доволі заплутане й непересічне. Фагот ударився у спогади, намагаючись пояснити, що відбувалося 14 років тому.

Роман з Анастасією в Олега Михайлюти добігав логічного завершення. Фагот вирішив розставити всі крапки над “і” й попрощатися з дівчиною назавжди. А вона приголомшила його новиною, що вагітна.

Та музикант від свого не відступився, розповів Олег у програмі “Наодинці”. Дитину визнав, але з Настею не одружився. Нині у нього чудові стосунки, як із жінкою, так і з сином. Микиті вже 13 років. Коли випадково перетнулися в Парижі, неабияк зраділи. Посиділи, поспілкувалися. Тато відправив сина до діда в Австралію. Микита там погостював, а потім виявив бажання повернутися. Михайлюта не заперечував.

Фагот дівчину покинув, а сина признав

З Ольгою Навроцькою музикант познайомився вже після розставання з Анастасією. Він до цього бачив дизайнерку лише в телевізорі. А тут завітав до Маші Єфросиніної на день народження і зміг поспілкуватися з блондинкою вже в реалі.

Фагот дівчину покинув, а сина признав: з Ольгою Навроцькою

Кілька років поспіль вони зустрічалися, але не жили разом, оскільки для Фагота була болючою тема минулих стосунків. Урешті втямили, що не можуть один без одного. До РАЦСу за ці роки сходити так і не зібралися.

Вінчатися теж не мають наміру, оскільки Фагот нехрещений, а Ольга – юдейка. Обоє займаються улюбленою справою, тож набриднути одне одному не встигають. Коли видаються вечори, які можна провести разом, Михайлюта з Навроцькою або гуляють вулицями, або вечеряють у ресторані.

Фагот дівчину покинув, а сина признав

Офіційною дружиною у Фагота була лише росіянка з Бєлгорода. Вони розлучилися тихо-мирно, не сварилися. У 2018 році жінка приїжджала до України на похорони мами Олега, з якою підтримувала хороші стосунки.

Колишнє подружжя спілкувалося нормально в усіх питаннях, окрім політики. Тут колишня починала говорити телевізійними штампами. То Михайлюта відвіз її на кордон і наказав більше ніколи не приїжджати. Як відчував…

Схожі статті

Готується легко, смакує відмінно: вафельний м’ясний торт завжди виручає, коли хочеться чогось неординарного

Якось всі вже звикли до десертів, які готуються з покупних коржів. І дійсно, це дуже зручно, а, головне — швидко. Та хіба тільки десерти можна так приготувати?

Картопляні котлети з крабовими паличками “улітають”, не встигаючи охолонути: чарівна вечеря у родинному колі

Завдяки цьому рецепту вам точно вдасться нагодувати свою родину смачною вечеряю. Такі котлетки не просто смачні та соковиті, вони ще й дуже апетитні та поживні.

Земляки Ані Лорак остаточно стерли памʼять про співачку: як від зірки-мовчунки відвернулися геть усі

Зрадників ніхто ніде і ні в які часи не любить, а їхні дії особливо не прбачаються, коли йдеться про відомих особистостей, яких колись вважали майже іконами.