Колишня Узелкова Боржемська розповіла, скільки їй потрібно грошей на місяць: звідки тренерка бере кошти?

Марина Боржемська, колишня дружина боксера В'ячеслава Узелкова, поділилася своїми нагальними витратами. Як заробляє та на що витрачає нині кошти відома фітнес-тренерка?

Марина Боржемська після доволі скандального розлучення з В’ячеславом Узелковим взяла на себе відповідальність за долю обох їхніх дітей. За словами фітнес-тренерки, татусь долею сина й доньки особливо не цікавиться, оскільки нині влаштовує особисте життя.

Жінці ж доводиться крутитися мов дзиґа, оскільки витрати за місяць виходять суттєвими – 3-4 тисячі доларів, сповістила знаменитість у бесіді зі Славою Дьоміним. Левова частина йде на виплату кредиту за автівку – 30 тис.грн. Далі – оренда квартири. Це ще 15 тис.грн. Узимку за комірне доводиться сплачувати 4 тисячі гривень. Необхідно також регулярно оплачувати школу для дітей.

Частину заробленого Марина донатить на ЗСУ. А ще примудряється робити заощадження на власні мрії – придбати житло чи поїхати на відпочинок. Заробітки Боржемської складаються від продажу програм для схуднення. Це основа бюджету.

Чому колишній чоловік не вкладається у своїх нащадків, незрозуміло. Тим часом Боржемська зробила ще одне сенсаційне зізнання – пережила у шлюбі з В’ячеславом аж три викидні. Лікарі сказали, що у них з чоловіком “неправильне генетичне співвідношення”. Після першого викидня Марина почала ходити по лікарях, шукати вихід з цього скрутного становища.

Але все повторилося вдруге й втретє, причому на таких термінах, коли жінка вже знала стать малятка. Це було дуже важко пережити. На 8-му місяці четвертої вагітності у знаменитості теж почалася кровотеча, але лікарі зробили все можливе, щоб Роберт таки з’явився на світ. Згодом Боржемська народила ще й донечку Олівію.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.