Олена Кравець зізналась, що не збирається повертатись в “95 квартал” та пояснила чому: “Вже цього хотілося”

Олена Кравець пояснила причину свого виходу з проєкту "Квартал 95". Відома акторка надала інтерв'ю, в якому розповіла, що не планує повертатися до відомої команди.

Українська акторка та телеведуча Олена Кравець, яка здобула велику популярність у гумористичному шоу “Вечірній Квартал”, розповіла, що не планує туди повертатися. Про це знаменитість сказала у своєму недавньому інтерв’ю для YouTube-каналу “Наодинці”.

“Паузи вже немає, я пішла”, – поділилась жінка.

Олена Кравець зізналась, що не збирається повертатись в 95 квартал
Олена Кравець зізналась, що не збирається повертатись в 95 квартал

У розмові з журналістом акторка зазначила, що своє рішення піти з команди “Квартал 95” вона прийняла, аби розвиватись самостійно. За словами Олени Кравець, коли вона почала працювати у проєкті “Тихий вечір”, то розуміла, що поєднувати знімання у двох місцях не може. Тоді зірка задумалась про свій власний творчий шлях і обрала самостійну дорогу та турботу про здоров’я.

“Мене тягнуло на самостійну дорогу, на якусь таку, яку я сама собі прокладаю”, – зізналась Кравець.

Олена Кравець зізналась, що не збирається повертатись в 95 квартал
Олена Кравець зізналась, що не збирається повертатись в 95 квартал

Знаменитість підкреслила, що колектив з розумінням поставився до її вибору покинути студію. Вона з вдячністю згадала про те, як актори відреагували на це рішення і додала, що вони підтримують зв’язок, але спілкуються нечасто. Також жінка зауважила, що після того, як покинула команду вже понад рік є офіційно безробітною.

Нагадаємо, що одна з найпопулярніших українських зірок – Олена Кравець, яка працювала у відомому колективі близько 25 років, пішла з команди “Квартал 95” у 2022 році. Тоді ж вона зауважила, що ніяких конфліктних причин цієї відставки немає, а йде, щоб приділити більше часу своєму здоров’ю і загалом собі.

До слова, коли Олена Кравець покинула студію на її місце нікого не шукали протягом року. Проте наприкінці 2023 року стало відомо, що до команди приєдналась акторка “Жіночого кварталу” – Ірина Гатун.

Схожі статті

66-річний Павло Зібров готовий відмовитися від вусів: “Я зголив би свої вуса, якби зібрати гроші…”

66-річний Павло Зібров носить вуса з 16-річного віку. За пів століття практично не виходив на люди без цього атрибуту. Але тепер артист згоден поголитися начисто.

Коли не знаєш що приготувати, а годувати родину треба: ульотні рублені курячі котлети. Соковиті та смачні

Не знаєте, що приготувати на обід або вечерю, а в холодильнику є куряче філе? Тоді цей рецепт рублених котлет точно допоможе вам уникнути проблем з вибором страви на сьогодні.

Апельсинові кекси: рецепт, коли хочеться смачненького і щоб готувати не довго. Тісто просте як 2 копійки

Ці апельсинові кекси стануть чудовим доповненням до будь-якого напою, чаю чи кави, а їх освіжаючий апельсиновий смак засвідчить вашу гостинність та турботу про гостей.