“Нічого не можу вдіяти”: Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком

Віталій Козловський розповів, якою була реакція його покійного батька щодо конфлікту з продюсером. Крім того, співак поділився, що побачив віщий сон.

Український співак, заслужений артист України та військовослужбовець, Віталій Козловський, розповів про те, як його покійний батько відреагував на конфлікт із колишнім продюсером Кондратюком. Про такий момент знаменитість розповів у рамках проекту “Пісня мого життя” на каналі “1+1”.

Недавно відомий артист згадав свого батька та зазначив, що він любив його та був для нього другом. Співак зізнався, що в той час, коли опинився в конфлікті з колишнім наставником, його тато висловив своє занепокоєння щодо долі сина:

“Не можу дивитися на те, як тебе вбивають, я нічого не можу вдіяти”.

Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком
Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком

Також виконавець розповів про сон, який він побачив за півроку до повномасштабного російського вторгнення в Україну. За словами Козловського, йому приснився покійний батько, який звернувся до сина з такими словами:

“Тобі не треба боятися, але тут зараз тобі не треба бути”.

Козловський поділився, що після отримання призову до армії він без вагань долучився до ЗСУ. Прослуживши певний час на Донеччині, Віталій разом зі своїми побратимами опинилися під обстрілами, і тоді він зрозумів, що тато став його ангелом-охоронцем.

“Відправили відправили на Донеччину, коли ми вийшли на позиції, нас обстріляли”.

Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком
Козловський пригадав, як відреагував його покійний батько на конфлікт з Кондратюком

Варто нагадати, що конфлікт між Ігорем Кондратюком і Віталієм Козловським розпочався через порушення умов щодо авторських прав. Раніше відомий співак зазначив, що колишній наставник зажадав від нього 300 тисяч доларів.

До слова, згодом після мобілізації Козловського, Кондратюк заявив, що не планує пробачати боргів. Пізніше продюсер висловив побажання, щоб колишній підопічний повернувся з перемогою.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.