“Хочу шукати себе”: Христина Соловій розповіла подробиці розриву зі Святославом Вакарчуком

Молоді виконавці вважають за щастя співпрацювати з легендами української музики, такими як Святослав Вакарчук. Дівчині з провінції 10 років тому випав цей неймовірний шанс.

І Христина Соловій не забарилася ним скористатися: після участі у пісенному конкурсі “Голос країни” вона підписала контракт з Вакарчуком й почала під його керівництвом та протекцією випускати власні пісні, кліпи, давати концерти.

Христина Соловій розповіла про свої непорозуміння з Вакарчуком

Часи до того, коли вона щойно приїхала до Києва, вона згадує не інакше як “Щурячі перегони”:

“Коли я увірвалася до столиці й почала займатися музикою – це були “щурячі перегони” і вони навіть зараз іноді мене поглинають”

Роки співпраці з метром естради були дуже плідними. Дівчина видралась на вершину музичного Олімпу, набралась сил, досвіду і … покинула продюсера. Точніше, закінчився їхній контракт.

Розрив

Про це вона розповіла у нещодавньому інтерв’ю, яке дала Маші Єфросиніній. Виконавиця навіть відкрила, що пішла від Вакарчука “на своїх умовах”. Чи означає це, що за нею залишилось право на пісні та чи було це передбачено контрактом — не відомо. На цю тему вона різко відповіла лише те, що результат розриву її задовольнив і вона просто вважає його справедливим.

Втім, судячи з її слів з боку Святослава це не виглядає справедливим, бо, як каже Соловій:

“Ми спілкувалися востаннє через юристів”

На питання, що ж стало причиною розриву, співачка відповіла, що у якийсь момент вона не захотіла співати у манері “Океану Ельзи” і заявила, що “хоче шукати себе” і це, нібито образило Вакарчука. За її словами він геть закрився та дистанціювався від неї, хоча до цього  між ними була “дуже сильна емоційна близькість”.

Чи поділяє цю версію Святослав Вакарчук — поки що сказати важко, тому що від нього коментарів з цього приводу у ЗМІ не було.

Фактом залишається те, що добрі стосунки між партнерами скінчилися разом із закінченням контракту.

Нагадаємо, що це не переший випадок у шоу-бізнесі, коли після завершення співпраці між співаком та продюсером починається судова тяганина. Достатнього пригадати багаторічні сварки між Кондратюком та Козловським.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.