“Настав мій зоряний час”: двійник Олега Винника зізнався, що зробив для того, щоб бути схожим на співака

Андрій Кравченко розповів, що думає про свою схожість з Олегом Винником. Крім того, артист зізнався, чи намагається бути копією автора хіта "Вовчиця".

Український співак Андрій Кравченко, який став популярнішим після обговорень щодо його схожості з Олегом Винником, недавно поділився, що думає про такі порівняння з відомим виконавцем.

Так, у своєму інтерв’ю для каналу M1, Кравченко поділився тим, що не має наміру стати копією Винника. Зазначимо, що свій музичний шлях Андрій розпочав ще 15 років тому. Артист пояснив, що слухачі почали порівнювати виконавців через схожі тембри голосів.

“Настав мій зоряний час. І очі, і зуби, у мене такі, як і були. Люди добрі, нічого не робив”, – підкреслив співак.

Андрій Кравченко зізнався, що зробив для того, щоб бути схожим на Винника
Андрій Кравченко зізнався, що зробив для того, щоб бути схожим на Винника

Андрій зазначив, що не прагнув великої популярності та грошей, все відбулося поступово, коли настав час. Він також додав, що 90% прибутку від своїх концертів виділяє на підтримку ЗСУ.

Відомо, що Андрій Кравченко є заслуженим артистом естрадного мистецтва України. Сьогодні виконавець проживає та працює у Києві, проте родом з міста Чернігова. Він здобув освіту в школі мистецтв і закінчив Інститут культури. У 2020 році знаменитість потрапив до списку “Топ-100” видатних чоловіків Київщини. Після цього його запрошували на радіо та телебачення, а коли кількість прихильників зросла, почали порівнювати з “повелителем вовчиць” Олегом Винником.

Андрій Кравченко зізнався, що зробив для того, щоб бути схожим на Винника
Андрій Кравченко зізнався, що зробив для того, щоб бути схожим на Винника

Судячи зі слів підписників Андрія, його голос, тембр, стиль виконання та зовнішність справді нагадують їм Олега Винника. Проте більша частина публіки переконана, що виконавець відрізняється від автора хіта “Вовчиця” своєю громадянською позицією та має більш потужний вокал.

Нагадаємо, що нещодавно Кравченко представив новий кліп на пісню “Мадонна”, у якому можна побачити багато українських знаменитостей.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.