Для Клопотенка Полякова — дивна: кулінар розповів про стосунки зі співачкою. Оля з відповіддю не забарилась

Іноді серед зірок виникає публічне з'ясування стосунків, яке перетворюється на справжній спектакль для глядачів. Зіркові особистості не завжди можуть уникнути інших поглядів на їхню творчість.

У декого з них часто виникає бажання критикувати тих, хто навіть не перетинається у сферах їхньої діяльності.

Критика

Нещодавно такий випадок вразив громадськість – інтерв’ю на ютюб каналі “Це ніхто не буде дивитись” з відомим шеф-кухарем Клопотенком, у якому він випустив купу гірких слів на адресу легковажних пісень популярної співачки Полякової, які вона останнім часом не лише переклала на українську мову, а й адаптувала під сучасні події. Зокрема мова йшла про перекладений старий хіт Ольги “Шльопки”. У зв’язку з цим Євген сказав, що не розуміє цього, бо таке може співати тільки той, хто не бачив, що сьогодні коїться в країні. Він підкреслив, що особисто не дуже знає Полякову як людину, хоча й часто знімалися разом у різних шоу. Але він не розуміє її творчості:

“Вона для мене дивна. Як таке можна співати… Це не моє. Ми з нею з різних світів!”

Євген Клопотенко в інтерв’ю критикує Полякову

Відповідь

Звичайно, така реакція була одразу поміченою. Співачка Ольга Полякова не залишила ці висловлювання без відповіді. Вона відповіла з гідністю та гострим гумором, порівнявши кулінара з дитиною, а таку позицію шеф-кухаря назвала “тупою”.

Підтримку співачці виразили не лише її шанувальники, а й колеги по цеху. Зокрема продюсер Полякової Михайло Ясинський звинуватив Клопотенко у бажанні підняти свій рейтинг за рахунок критики його підопічної.

Продюсер М. Ясинський підтримав Полякову. Скриншот фото з Мережі

Артисти вважають, що кожен має право на власний смак і власну думку, але недопустимо дискредитувати чи знецінювати творчість інших, особливо без об’єктивних підстав.

Такий інцидент, з одного боку, відобразив зіткнення різних світів творчості та смаків, а з іншого — показав, як важливо вміти дотримуватися міри в публічних висловлюваннях та поважати різноманітність поглядів.

spot_img

Схожі статті

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.