Діана Зіброва про Павла Зіброва: що улюблена донька легендарного артиста розповідає про зіркового татуся

Популярний співак Павло Зібров завжди пишається своєю родиною, а особливо донькою, яку виховав щирою й відвертою дівчиною. Вона ж не приховує своєї любові до татуся, розповідаючи про нього.

Павло та його дружина Марина довго очікували народження дитини, тож коли нарешті на світ з’явилася Діана, щастя у співака перевершило всі межі й він завжди робив все, що міг, аби донька росла в атмосфері любові.

Завжди поруч

Але коли в одному інтерв’ю у Діани запитали, чи не відчувала вона туги за батьком, коли той був на гастролях, то дівчина несподівано відповіла: “Коли тата не було вдома, мені було комфортно”, і одразу ж пояснила, що співак зробив так, щоб його дорогоцінну крихітку оточували люблячі люди за його відсутності й вона просто не відчувала через це смутку.

Така атмосфера любові та підтримки суттєво вплинула на формування її як особистості. З кожним роком вона стає все більше схожою на свого батька – впевненою, талановитою та відданою своїй сім’ї.

Діана Зіброва з батьками. Скриншот фото з Мережі

Коли її спитали, яким зараз став Павло Миколайович та чи змінився він, Діана відповіла:

“Він став трошки буркотуном, але таким, що швидко відходить і каже:”Добре, нумо працювати далі”.

Розповіла дівчина й про те, через що інколи сваряться батьки. Річ у тому, що як справжній українець пан Зібров любить смачно поїсти: вареники, смажену картопельку і таке інше. Але дружина пильнує за його виглядом й обмежує чоловіка, категорично заявляючи:

“Павло, ні! Ти в екрані будеш завеликим”

Також донька з любов’ю кепкує над пристрастю батька купувати у великій кількості продукти по акціях, роздаючи їх потім рідним, знайомим та сусідам. Або він може наготувати цілий казан їжі, а тоді пригощати нею всіх домашніх, близьких та друзів.

Діана стала головною помічницею співака, піар-менеджером та надійною опорою в усіх аспектах життя. Зі слів Павла Миколайовича саме донька витягла його з творчої депресії у 2022 році, після чого він сказав собі:”Депресія скасована!” і почав займатися зміною формату під впливом доньки.

Самими теплими епітетами нагороджую донька свого зіркового тата та каже, що мріє створити таку родину й такі відносини, як у її батьків.

spot_img

Схожі статті

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.