Юрій Горбунов розповів, чи підтримує стосунки з колишньою дружиною та її донькою: “Частіше немає сенсу”

У житті Юрія Горбунова був тривалий перший шлюб, в якому він виростив доньку дружини Людмили. Тепер разом із Катею Осадчею ростять уже двох рідних синів. Чи спілкується шоумен із пасербицею?

Юрій Горбунов провів разом із балериною Людмилою 20 років життя. Роман між артистом та заміжньою балериною розпочався в Івано-Франківську, коли жінка була ще заміжня.

Згодом разом перебралися жити до Києва. Звісно, Людмила забрала з собою і доньку, яку Горбунов визнав за свою дитину. Про те, що стосунки між Юрієм та Ксенією залишилися гарними навіть після розлучення з першою дружиною чоловіка, свідчить те, що тато й нерідна донька регулярно спілкуються.

Юрій Горбунов із першою дружиною та онукою

В інтерв’ю телеведучий розповів, що нині Ксенія з чоловіком та донькою мешкають в Америці. Поїхали туди набагато раніше, ніж в Україні розпочалася війна. Ще 2013 року відбули за океан. Оскільки є айтішниками, тож із заробітками проблем немає. Живуть добре.

Згодом до Ксенії виїхала і Людмила. Звісно, залишатися в Києві під час постійних бомбардувань не дуже комфортно. Оскільки в колишньої дружини Горбунова тут залишилася квартира, оплату комірного доручили саме Юрію.

На питання журналістки, чи спілкується він із донькою, шоумен відповів позитивно. Сказав, що дзвонять один одному раз на місяць. Чому не частіше? Бо немає сенсу, пояснив чоловік Осадчої.

Отже, Юрій підтримує хороші стосунки не лише з Ксенією, яку виростив, мов рідну доньку, але й з колишньою дружиною Людмилою. Жінка на 10 років старша за знаменитого чоловіка.

Тож не дивно, що через 20 років спільного життя він захопився молодшою на 13 років колегою по каналу “1+1”. Катерина подарувала Горбунову те, чого не схотіла чи не змогла дати Людмила – двох синів Іванка та Данилка.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.