Три в одному: перше кохання Ксенії Мішиної доволі різноманітне – два Сашка, ще й Лео Де Капріо з “Титаніком”

Пісня Селін Діон із "Титаніка" зіграла в житті Ксенії Мішиної чималу роль. Акторка у дитинстві була фанаткою культового фільму й це навіть переплелося з її першим коханням.

Фільм “Титанік” із Лео Де Капріо вийшов, коли Ксенія Мішина навчалася у 2 класі севастопольської школи. Прем’єра стрічки спричинила справжній бум. Не залишилася осторонь і маленька учениця.

Ксюша не залишилася осторонь, ставши справжньою фанаткою голлівудського видовища. Вона розвісила у кімнаті постери зі сценами зі фільму. Зошити й щоденники обирала теж виключно з такими обкладинками.

Ксенія Мішина мріяла про Сашка та Титанік

По сусідству з Мішиною жив хлопчик, якому дівчинка дуже подобалася. Тому він наважився зробити сюрприз. Сашко одного дня повів Ксенію до парку неподалік. Там в одному місці було навалено купу каміння.

Знаючи про фанатичну любов подружки до “Титаніка”, товариш збудував з картону корму корабля, як у стрічці. Він закрив Ксюші очі руками й завів туди. Коли Мішина побачила, де перебуває, була неабияк вражена.

Ксенія Мішина мріяла про Сашка та Титанік

Вони з Сашком розкинули руки, як головні герої “Титаніка”. Сашко навіть намагався поцілувати дівчинку. Та серце майбутньої акторки йому не належало. Вона відказала, що хлопчик – не Ді Капріо, й вона не цілуватиметься з ним. І втекла додому.

Мріяла школярка тоді про одне – хотіла б мати такого Сашка, як Лео, щоб закохатися в нього по-справжньому. На диво, її мрія збулася. Вона й справді закохалася в Сашка. Це трапилося під час навчання в університеті.

Ксенія мучилася, але боялася розповісти парубку про свої почуття. Врешті він сам звернув увагу на сором’язливу красуню й запросив на побачення. Коли Мішина сіла в його “Ладу”, і хлопець її поцілував, у цей час у приймачі грала саме My Heart Will Go On.

Кохання тривало близько 4 років. Та коли Ксенія поїхала навчатися до Києва, вони розсталися. Сашко й досі підписаний на Мішину в Інстаграмі.

spot_img

Схожі статті

Замість м’ясного влаштовую день морепродуктів: за 20 хв на столі легка вечеря – апетитний кальмар у сметані

Кальмари готуються дуже швидко. Тому, якщо треба хутенько приготувати вечерю, кращого варіанта годі й шукати. Укупі з овочами та сметаною виходить дуже ситно й смачно.

Беру 2 банани, трішки какао та жодного грама цукру: за 5 хв замішую, 45 випікаю. ПП-десерт на радість талії

Поласувати шоколадним десертом можна навіть гладким, якщо приготувати без цукру. Пиріг із бананом та шоколадом після випікання у духовці стає м'яким і пористим. На замішування тіста піде 5 хвилин.

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.