Віталію Козловському майбутнє підказує тато, а вдові Світлані – Кузьма Скрябін: як спілкуються з тим світом

В умовах постійного стресу останнім часом в українців загострилися всі почуття. Деякі навіть отримують передбачення від своїх померлих родичів. Знаменитості в цьому плані не є виключенням.

Віталій Козловський

Мама співака багато років тому поїхала до Італії на заробітки. Тож для 13-річного Віталія найближчою людиною у світі став тато. Чоловік замінив підлітку й мама, й тата, тому майбутній артист називав його мапою.

Віщі сни знаменитостей

Тато, електрик-атомник, під час канікул забирав сина з собою у відрядження, влаштовуючи йому цікаві екскурсії. Чоловік вклав у Віталія всю душу, тяжко переживаючи конфлікт виконавця з продюсером Кондратюком у 2012 році, адже нічим не міг допомогти рідній кровиночці.

Від переживань батько захворів, а у 2021 році його не стало. Артист тяжко сумував через смерть родича. На сороковини смерті тата Віталію наснився сон, начебто він іде по глибокому 2-метровому окопу. Коли дійшов до бліндажа без даху, побачив зверху тата, той сказав:

“Синочку, тобі не треба нічого боятися, але й бути тут не треба. Вилазь звідси!”

Козловський починає лізти нагору, суха земля розсипається довкола, й вниз летять грудочки. І тут він прокинувся. А за пів року розпочалася повномасштабна війна.

Світлана Бабійчук

Вдова Кузьми Скрябіна вже 9 років живе без чоловіка. Та Андрій не полишив дружину без своєї турботи. Постійно сниться жінці. Особливо часто застерігав перед початком повномасштабної агресії росіян.

Віщі сни знаменитостей

Перед масованими обстрілами Світлана бачила, як благовірний забирає з собою купу молодих людей та наказує їй накривати столи. Напередодні 24 лютого 2022 року Світлані теж наснився чоловік. Він сидів біля їхнього будинку й сказав їй, щоб збирала речі.

spot_img

Схожі статті

Я здивувала всіх своїх подруг: закуска з листкового тіста з крабовим салатом. Їдоків за вуха не відтягнеш

У світі кулінарії завжди існує можливість здійснити мандрівку туди, де смак, текстура та кольори об'єднуються, створюючи справжню магію на тарілці.

Хоч на сніданок, хоч на перекус: найсмачніші бутерброди з авокадо готую за рецептом канадського блогера

У світі кулінарних відкриттів і постійного пошуку нових смакових поєднань однією з найбільш популярних альтернатив у харчуванні стала намазка з авокадо.

Зіркові чвари українського шоу-бізнесу: хто з зірок ворогує між собою – Соловій, Кароль, Притула, Кондратюк

Український шоубізнес, втім, як і загалом світовий, завжди був насиченим не лише музичними новинами та талановитими виконавцями, але й різноманітними скандалами та чварами між зірками.