43-річна Соломія Вітвіцька була знайома з нинішнім бойфрендом ще коли була заміжня: що і як їх поєднало

Соломія Вітвіцька нещодавно пережила розлучення. Але серце ведучої телеканалу 1+1 недовго було вільним. Нині вона знову закохана. Звісно, всіх цікавлять подробиці знайомства пари.

Соломія Вітвіцька удруге в житті закохалася. Назвала ім’я обранця – Олексій. Він служить у ЗСУ й добре знайомий з Віталієм Козловським. Це не було коханням із першого погляду.

Соломія з Олексієм кілька разів бачилися у спільних друзів ще до війни. Коли підрозділу захисника знадобилися генератори та інші дрібнички, чоловік і згадав про Вітвіцьку. Звернувся до неї, як до волонтерки з проханням допомогти.

Соломія Вітвіцька розповіла історію кохання

Коли написав Соломії, вона не відразу втямила, хто такий Капітошка. Та все ж зголосилася докласти зусиль до виконання замовлення. Ось це ділове спілкування поступово переросло в закоханість.

Після двох контузій Олексія відправили на лікування. Потім була реабілітація. Тож за цей час зустрічей почуття лише зміцніли. Тепер Соломія чудово розуміє сенс кохання на відстані, адже чекає обранця додому з перемогою.

Соломія Вітвіцька розповіла історію кохання

Нещодавно Олексій Ситайло отримав звання – старший лейтенант. Тож Вітвіцька у Фейсбуці опублікувала світлину захисника та привітала з отриманням ще однієї зірочки. Нині вони спілкуються виключно по відеозв’язку.

До початку великої війни Олексій працював головою суду на Сумщині. Чоловік мав бронь і міг не йти служити. Тим часом опинився на фронті в лавах добровольців, боронячи рідну країну.

В обох за плечима є невдалі шлюби. Соломія з Владом Кочатковим розлучилася 2021 року. В Олексія є колишня дружина та двоє дітей.

Схожі статті

Рецепт випросила у кухаря в грецькому ресторані. Виходить дуже незвично і смачно: голубці у новому втіленні

Голубці знайомі та звичні всім нам. Здається, ця абсолютно звичайна страва вже нічим не може здивувати. Сьогодні ми підготували рецепт, який покаже голубці з нового, незвичного та пікантного боку.

Сир, який я покладу у великодній кошик: готую сама і дуже просто. Смачнішого для мене взагалі не існує

Сир люблять усі, але найчастіше ми його купуємо, побоюючись готувати самостійно. Виявляється, приготувати його в домашніх умовах досить просто та недовго. Саме такий рецепт ми сьогодні і підготували.

Картопляне пюре смачніше, ніж у ресторані: все завдяки лише одному секретному інгредієнту. Моя імпровізація

Картопляне пюре - найпростіша класична страва. Усі ми добре її знаємо, жодне застілля без неї не обходиться. Сьогодні ми підготували рецепт, який відкриє пюре по-новому, завдяки одному інгредієнту.