Святослав Вакарчук розкрив інформацію про сім’ю: “У мене народився син, а за рік вже й донька”

Святослав Вакарчук полюбляє давати інтерв'ю, але говорить зазвичай про творчі напрацювання чи хоча б про політику. На цей раз зробив виключення й розповів про сім'ю та дітей.

Святослав Вакарчук розповів журналісту “Української правди” багато цікавого. Зокрема, торкнувся й теми родини. Фронтмен гурту “Океан Ельзи” назвав свою родину та улюблену справу антидепресантом.

Святослав Вакарчук розповів про сім’ю та дітей: перша дружина

У цьому плані знаменитому музиканту пощастило – пише й виконує хітові пісні. Ще й двічі став батьком за останні 3 роки – до повномасштабного вторгнення і вже після.

Святослав порівняв своє життя з трьома стовпами, які тримають його. З одного боку, це творча робота, з іншого дружина з дітьми. А третім стовпом є постійні відвідини бійців на позиціях. Усе це й підтримує психічний стан артиста у нормі.

Музикант дав корисну пораду шанувальникам – не жити вчорашнім днем, не жити завтрашнім днем. Цінувати лише теперішній час і думати виключно про нього. Той, хто навчиться медитувати, тобто концентруватися на сьогодні, що саме в цей момент із тобою відбувається, той виграє, певен артист.

Святослав Вакарчук розповів про сім’ю та дітей: друга дружина

У першому шлюбі з Лялею Фонарьовою Святослав прожив 20 років, виховуючи доньку жінки від інших стосунків. А наприкінці серпня 2021 року стало відомо, що в музиканта народився первісток Іван.

На жаль, дідусь, на честь якого назвали хлопчика, онука не встиг побачити, оскільки пішов із життя у квітні 2020 року. У липні 2022-го родина поповнилася донечкою Соломією. Вакарчук ніколи не називав імені другої дружини. Та всі певні, що це продюсерка Євгенія Яцута. Жінка теж має донечку від попередніх стосунків.

Популярне

Схожі статті

Її обрали найкрасивішою дівчинкою світу: як зараз виглядає француженка, яка в 6 років мала зовнішність Барбі

Французька дівчинка Тілан Блондо ще в 6-річному віці прославилася на всю планету. Її назвали найгарнішою дитиною у світі. У 16 років вона перемістилася на другу позицію, поступившись Лізі Соберано.

23-річній дружині ще рости й рости до такого: Володимир Остапчук показав свою останню покупку не для молодих

Відомий український блогер і шоумен Володимир Остапчук на своїй Інстаграм-сторінці продемонстрував покупки, які видають його справжній вік. Що купив чоловік?

Глядачів “Величного століття” ввели в оману: Хюррем насправді всім серцем ненавиділа султана Сулеймана

Глядачів відомого серіалу "Величне століття" ввели в оману? Дізнайтеся про іншу версію історії, за якою Роксолана ніколи не кохала султана Сулеймана.