“Хочу розставити всі крапки над і”: Ольга Сумська прокоментувала громадянство своєї доньки Антоніни Паперної

Батьки та матері завжди несуть велику відповідальність за своїх дітей, незалежно від їхнього віку та статусу. А природний інстинкт — захищати своїх нащадків та шукати приводи виправдати їхні вчинки.

Для зіркових осіб, які живуть під постійним мікроскопом громадськості, ця відповідальність та необхідність виправдань стають ще складнішими.

Пояснення

Останнім часом Ольга Сумська, видатна українська акторка театру і кіно, опинилася під прожекторами у зв’язку із запитанням про громадянство своєї доньки Антоніни.

Всім відомо, що Антоніна Паперна живе та працює у країні-агресорці. Вона заміжня за російським актором, має 2 дітей, але, головне, ніколи публічно не засудила за ці роки дії росіян.

Через це її матір не одноразово була змушена пояснювати, чому так сталося та зі сльозами на очах говорити про те, що це крає її серце.

Для Ольги Сумської це, безумовно, стало складною ситуацією. Вона, як і будь-яка мати, намагається захистити свою доньку та знайти найкращий вихід з неї. Проте, коли ваша кар’єра й особисте життя — це відкрита книга для публіки, кожне слово та крок фіксується та аналізується.

Так, нещодавно журналістка каналу “Люкс ФМ”, беручі в актриси інтерв’ю, несподівано пригадала, що нібито колись пані Ольга розповідала, що заплатила великі гроші, щоб оформити російське громадянство Антоніні.

На це Сумська відповіла:

“Хочу розставити всі крапки над і … Це не про мене і не про мою доньку”

Таке звинувачення актриса назвала ганебним, а фразу про гроші — вирваною з контексту.

Коли ж інтерв’юерка запитала, а який все ж таки в Антоніни паспорт, то мати відповіла:

“Вона українка і в неї український паспорт”

Такі ситуації нагадують нам, що зірковість не звільняє від багатьох проблем і відповідальності. Нехай ця ситуація стане нагадуванням про те, що за кожними публічними фігурами — люди зі своїми родинними та особистими справами, які потребують поваги та зрозуміння.

Популярне

Схожі статті

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.

Ви такі ще не готували: пухнасті пампушки, які не черствіють кілька днів. Змащую часниковою намазкою. Рецепт

Дуже смачні та повітряні пампушки з часником зможе приготувати навіть господиня-початківець, а результат вас обов'язково порадує. Спробуйте!

Руслана Лижичко відзначає 50-річчя. Уже не дика, а буйна: як змінилася співачка за 3 десятиліття творчості

Руслані Лижичко минуло 50 років. З цієї нагоди зірка пригадала купу своїх досягнень, а також подарувала численним шанувальникам сингл "Буйна" в україномовній та англомовній версіях.