74-річний Іван Попович, розлучившись з однією дружиною, відразу ж одружився з іншою: впорався за 1 день

Коли Іван Попович розповідає історію про розлучення та одруження в один і той же день, його називають вигадником. Але 74-річний артист запевняє, що все саме так і сталося.

Уперше Іван Попович розлучився з дружиною через квартирне питання. У пари була чудова квартира у Львові. Але талановитого співака всіляко намагалися переманити до столиці.

Він відхрещувався, мовляв, тут йому ніде музику писати. То перший секретар міському виділив житло для артиста. Треба було обрати одну з трьох пропонованих квартир. До Києва приїхала дружина Поповича, але місто їй страшенно не сподобалося, бо тут усі “москалі”.

Іван Попович розлучився й одружився в один день

Іван не став силувати Оксану. Залишив молодичці львівську квартиру й приїхав, щоб розлучитися. Коли вони прийшли до рацсу, Попович побачив дівчину, з якою разом навчалися у консерваторії.

Він пояснив Наталці, що дружина не хоче їхати з ним до Києва, то змушений розлучитися. А ще сповістив, що прийде до неї знову, щоб одружитися. Допоки Оксана заповнювала заяву, Іван зі старою знайомою почали пити шампанське.

Іван Попович розлучився й одружився в один день

Він поцікавився, до якої години працює Наталка, бо, можливо, прийде ще й розписуватися. Колежанка назвала його аферистом. А молодик і справді пішов на роботу до Марічки й наказав збиратися і йти розписуватися.

Дівчина відказала, що він одружений, а Попович запевнив – щойно розлучився. Вони хутенько прийшли до Наталки й оформили шлюб. Іван поспішав, оскільки приїхав із Києва на гастролі й мав повертатися до столиці автобусом разом з артистами.

Тепер знаменитий чоловік дякує Богу, що має таку надійну подругу, яка витримала всі його артистичні заморочки. Невдовзі вони відзначатимуть 40 років із дня весілля.

Популярне

Схожі статті

Неймовірний літній десерт. Мої домашні випрошують щовечора: пісочний рулет із начинкою з ожини

Напевно, кожен не може уявити життя без смачної випічки. Вона незамінна на святах та просто для затишного вечора. Сьогодні ми підготували рецепт пісочного рулету з ожиною, який сподобається кожному.

Смачнішого плову я ще не їла: м’які шматочки м’яса та ароматні прянощі. Ситно і готується простіше простого

За цим рецептом у вас вийде ідеально розсипчастий плов з м'ясом та овочами. Готується ця страва дуже легко, а смак словами передати неможливо!

Без борошна та крохмалю: приготувала підливу, яку хочеться пити. Така вже смачна за цим фірмовим рецептом

Приготувати м'ясо – це лише пів справи. Абсолютно нової нотки в смаку можна добитися, застосувавши спеціальну підливу. Як з'ясувалося, її можна приготувати навіть без борошна та крохмалю.