Як Ірина Горова та 15-річний син Андрій ставляться до Потапа: “Центр інтересів у нас вже не той”

Ірина Горова, відвідавши прем'єру кліпу Анни Трінчер "Бар за баром", разом зі своїм сином Андрієм відповіла на запитання від "Тур зірками на Люкс ФМ". Говорили переважно про Потапа.

Ірина Горова з 15-річним сином від Потапа живуть у Києві. Мама й Андрій проводять чимало часу разом. Багато розмовляють або ж дивляться фільми, закусюючи снеками. Вранці жінка займається фізичною активністю, щоб не набрати зайву вагу, а син захоплюється баскетболом.

Ірина Горова та син Андрій пригадали Потапа

Зростом підліток пішов у тата, тому може собі дозволити подібний вид спорту. Колишній глава родини нині переважно перебуває за кордоном, тому багато хто вирішив, що відносини між сином та татом погіршилися. Андрій на це зауважує, що єдине непорозуміння з Потапом виникає через зачіску:

“У мене є волосся, а у тата немає. Конфлікт лише в цьому. В усьому іншому – ні”.

Андрій запевняє, що у них із Потапом усе нормально. Підліток відвідує тата. У сина має бути батько, щоб вони могли поспілкуватися на чоловічі теми, вважає Горова. Вона називає Потапа чудовим татом.

Ірина Горова та син Андрій пригадали Потапа

А в сині частенько вгадує гени колишнього чоловіка Олексія Потапенка. Хлопець за словом у кишеню ніколи не лізе й на будь-який закид може відповісти доволі гостро. Ірина й Потап час від часу розмовляють телефоном, розв’язуючи якісь питання стосовно сина.

Це відбувається доволі рідко, та й центр інтересів уже не збігається. Але вони не сварилися. У кожного нині своє власне життя. Раніше вони кохали, мали спільні справи. Тож Горова не сприймає токсичних відносин, коли колишнє подружжя починає один одного хейтити. Дивитися в минуле недоцільно. Слід жити майбутнім. Ірина зізналася, що її серце зараз вільне. А найголовнішим чоловіком у житті нині є син Андрій Потапенко.

Популярне

Схожі статті

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.

Ви такі ще не готували: пухнасті пампушки, які не черствіють кілька днів. Змащую часниковою намазкою. Рецепт

Дуже смачні та повітряні пампушки з часником зможе приготувати навіть господиня-початківець, а результат вас обов'язково порадує. Спробуйте!

Руслана Лижичко відзначає 50-річчя. Уже не дика, а буйна: як змінилася співачка за 3 десятиліття творчості

Руслані Лижичко минуло 50 років. З цієї нагоди зірка пригадала купу своїх досягнень, а також подарувала численним шанувальникам сингл "Буйна" в україномовній та англомовній версіях.