Раміна Есхакзай розлучилася з Козловським 7 років тому через Юлію: які стосунки у блогерки з суперницею

У Раміни Есхакзай був роман із Віталієм Козловським, та 2017 року вони розпрощалися через Юлію Бакуменко. Які стосунки з суперницею у блогерки нині, коли піарниця вийшла заміж та народила первістка.

Раміна Есхакзай зібрала на своїй кухні Женю Яновича та Євгена Проніна, щоб поговорити про колишні стосунки. З’ясувалося, що окрім самого Проніна, блогерка ще зустрічалася певний час із Пилипом Коляденком та Віталієм Козловським.

Щоб втриматися разом після 3 років стосунків із Проніним вони з Раміною ходили на парну терапію до психолога. Та після цього стали сваритися ще більше. Тепер вони з Євгеном спілкуються як старі добрі друзі.

Як Раміна Есхакзай ставиться до суперниці Юлії Бакуменко

Те ж саме відбувається в Есхакзай і з Козловським, якого вона кохала ще до Проніна. Нинішню дружину Віталія Юлію Раміна знає давно. На світлині, коли співак робив пропозицію блогерці, наступниця теж є і радіє разом з усіма.

Це сталося 6 березня у день народження артиста. Тоді їхнім стосункам був рік. Але до весілля справа не дійшла. Заручена дівчина сповістила у вересні, що розсталася з Віталіком. Ще за 3 місяці Раміна сповістила причину розставання – зрада Козловського з Юлією Бакуменко.

Як Раміна Есхакзай ставиться до суперниці Юлії Бакуменко

Коли голубки розсварилися, то частенько поливали один одного брудом. Та коли сталося повномасштабне вторгнення, всі старі образи якось вмить забулися. Раміна з Віталієм стали спілкуватися нормально, підтримуючи одне одного.

Коли Козловський вирішив зробити ексклюзив, розповівши про народження первістка, то звернувся за цим саме до колишньої. Есхакзай не відмовила. Вони зібралися втрьох разом із Юлією та вирішували, про що говоритимуть в інтерв’ю.

Отже, Есхакзай вважає, що нормально спілкується з колишніми й здатна дружити після того, як кохання мине. Віталій, як ми вже знаємо, таємно одружився з Юлією наприкінці 2023-го, а цьогоріч у лютому став батьком сина Оскара.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.