Довела до сліз світську левицю: що такого розповіла Наталія Могилевська Осадчій та від чого Катя заплакала

Наталія Могилевська демонструє, що інколи один акт доброти може змінити життя тих, кому він адресований. Її приклад показує, що справжня любов та турбота можуть зробити світ кращим.

Останнім часом Наталія відкрила деякі подробиці про своїх усиновлених доньок, які пережили втрату рідних під час війни. Її розповідь стала щемливою, навіть серед професіоналів, зокрема Катерини Осадчої, що свідчить про глибоке враження, яке залишила ця історія.

Наталія Могилевська: повернення втраченого дитинства

Наталія Могилевська розповіла про складнощі у стосунках з дітьми

Материнство для Наталії Могилевської стало особливим покликанням. Усиновлення дітей, які втратили своїх рідних через війну, стало для неї не просто актом милосердя, але й важливою місією. Вона прагне зробити все можливе, щоб повернути своїм донькам дитинство, яке вони втратили в наслідок війни та негараздів.

Могилевська рідко розповідає про особисте життя, проте, коли йдеться про своїх дітей, вона відкривається з особливим теплом та емоціями. Її розповідь про доньок, які знайшли в неї домівку, зачепила серце багатьох, включно з колегою по цеху, Катериною Осадчою.

Наталія розповіла, що в певний момент, коли діти залишились самі, старша з дівчинок взяла на себе роль мами для молодшої, на той час півторарічної сестрички. Дитина кілька разів рятувала життя малечі, знаходила їжу, коли вони голодували.

Тому зараз Могилевська вважає своєю метою повернути дитинство цій дівчинці.

“Сьогодні дуже важко їй довести, що ми з татом захистимо їх, що їй не треба хвилюватися за малу… а ти спробуй насолоджуватися дитинством”, – каже пані Наталія.

У всіх присутніх при розмові на очах з’явилися сльози, особливо, коли Могилевська сказала, що інколи, вона обіймає старшу дитину, колихає її, наче немовля і каже:

“Ти така сама мала, як Сонька, тільки ніжки довгі виросли”.

Дівчинка, за словами співачки “страшенно плаче”

Глибоке розуміння потреб своїх дітей та велика любов до них визначають підхід Могилевської до материнства. Вона прагне створити для них тепле та безпечне середовище, де вони можуть відчувати себе коханими та захищеними.

Популярне

Схожі статті

Золотиста молода картопля, запечена у духовці: смачніше ніж варена і чистити не треба – рецепт

Якщо ви не знаєте, як оригінально приготувати молоду картоплю, спробуйте її запекти у духовці з часником і кропом. Такий гарнір виходить нереально смачним.

Киянка Наталія Могилевська показала свою першу квартиру, яку знімала в Голосіївському районі (Відео)

Наталія Могилевська поділилася спогадами з юності та показала свою першу квартиру, яку орендувала в Голосіївському районі Києва, коли їй було 16 років.

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.