Тіна Кароль розповіла про бажання співати у музичному гурті: невже поп-діва перериває сольну кар’єру?

Завдяки своїй сольній кар'єрі Тіна Кароль стала іконою української сцени. Проте, не всі знають, що за її успіхом стоїть велика мрія – співати у жіночому ансамблі.

Нещодавно Тіна поділилася цією мрією зі своїми шанувальниками, висловивши давнє бажання спробувати себе у колективному виконанні музики. Це викликало хвилю обговорень серед фанів, адже уявити, як склалася б кар’єра Тіни у разі втілення цієї мрії, важко.

Мрія про жіночий ансамбль та шлях до сольного Олімпу

Ще на початку свого творчого шляху Тіна намагалася знайти своє місце в музичному світі через участь у жіночому ансамблі. Проте, на той час доля не склалася так, як Кароль планувала, і вона була відхилена найкрутішим гуртом, з якими сподівалася знайти спільну мову.

Сталося це тоді, коли дівчині виповнилося 18 років. І хоча відбір у гурт вона пройшла, через відсутність досвіду колективного співу, погане фізичне самопочуття (співачка застудила горло) їй все ж таки відмовили. Прослухавши пісню “Чом ти не прийшов”, відбірна комісія заявила, що “все дуже погано”.

За словами Тіни Кароль то була її найбільша поразка на початку музичної кар’єри.

Не зважаючи на ці перешкоди, Тіна не зневірилася. Вона вирішила подолати труднощі своєї молодості та віддатися сольній кар’єрі з ще більшим запалом і наполегливістю. І вона досягла вражаючих висот, ставши однією з найвизначніших постатей української музичної індустрії.

Тіна Кароль розповіла про своє давнє бажання співати у жіночому ансамблі

Сьогодні Тіна Кароль – це не лише сольна співачка, а й зірка, яка здатна вражати своїм голосом у будь-якому форматі. Її колаборації з такими гуртами, як “Бумбокс”, “KAZKA” та іншими, свідчать про її універсальність та готовність до експериментів.

Таким чином, хоча шлях Тіни Кароль до сольного Олімпу міг бути інший у випадку, якби здійснилася її мрія про участь у жіночому ансамблі, однак вона стала символом наполегливості, таланту та відданості музиці, який і надалі залишається в серцях її прихильників.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.