Тоня Матвієнко розповіла, де зараз її тато, якого мама покинула після 50 років шлюбу: “Жодної користі”

Усіх неабияк здивувала новина, коли Ніна Матвієнко розлучилася з чоловіком після золотого весілля. Нині Тоня Матвієнко розповіла, де нині перебуває її татусь.

Ніна Матвієнко померла восени 2023 року. Ще до цього жінка вигнала з дому свого благовірного, з яким прожили пів століття разом та виховали трьох дітей. Було незрозуміло, чи пара офіційно розлучилася, чи вони перестали жити разом.

Ніна Митрофанівна тоді казала, що “від нього вже жодної користі в домі”. Чоловік не допомагав фінансово, не брав участі у розв’язанні родинних проблем. Тому дружина попросила його переїхати на дачі, щоб не “мусолив” очі.

Тоня Матвієнко повернула додому тата, якого вигнала Ніна Матвієнко

Та коли народну артистку провели в останню путь, Антоніна запросила тата повернутися назад у будинок. Донька вирішила, що місця вистачить усім. До того ж батько зможе допомагати по господарству, а вона зможе його, старенького, доглядати.

Певно, чоловік зробив висновки й тепер вдома не байдикує. Тоня може сміливо залишити на нього Ніну, коли йде у справах. Раніше у них удома було справжнє жіноче царство. Нині переважають чоловіки.

Тоня Матвієнко повернула додому тата, якого вигнала Ніна Матвієнко

У Ніни Матвієнко з Петром Гончаром народилося троє дітей. Тоня з них найменша. Старші – Іван й Андрій. Андрій пішов татовим шляхом і теж став художником, але спеціалізується на малюванні ікон.

Іван обрав для себе шлях до Бога. Ставши ієродияконом Януарієм, перебуває у Ніжинському монастирі, хоча раніше був у Криму. Антоніна заміжня за Арсенієм Мірзояном.

Вони виховують спільну донечку Ніну Матвієнко – тезку своєї видатної бабусі. Нині їй уже 8 років. А сестра Уляна старша за Ніну на 18 років. Її Тоня народила в доволі юному віці.

Популярне

Схожі статті

Золотиста молода картопля, запечена у духовці: смачніше ніж варена і чистити не треба – рецепт

Якщо ви не знаєте, як оригінально приготувати молоду картоплю, спробуйте її запекти у духовці з часником і кропом. Такий гарнір виходить нереально смачним.

Киянка Наталія Могилевська показала свою першу квартиру, яку знімала в Голосіївському районі (Відео)

Наталія Могилевська поділилася спогадами з юності та показала свою першу квартиру, яку орендувала в Голосіївському районі Києва, коли їй було 16 років.

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.