Слава Соломка знає про життя Олі Фреймут і її чоловіка за кордоном більше за інших: “Вона поїхала назавжди”

Телеведучий Слава Соломка висловився щодо виїзду за кордон своєї колеги, Ольги Фреймут, яка перебралася до Лондона не лише з дітьми, але й з чоловіком.

Відомий український телеведучий Слава Соломка висловив свою думку щодо виїзду Ольги Фреймут за кордон. Знаменитість поділився, що таке рішення йому не подобається, оскільки вважає, що українцям зараз важливо залишатися в Україні. Про це він розповів у своєму недавньому інтерв’ю.

За його словами, Фреймут разом з родиною прийняла рішення виїхати з країни у складний час. Соломка зауважив, що це особистий вибір кожного і Ольгу можна зрозуміти.

“Я вважаю, що українці зараз мають бути в Україні”, – розповів телеведучий в інтерв’ю.

До слова, відомий чоловік не виключає можливість того, що Ольга не бачить майбутнього в Україні, та додав, що, ймовірно, відома жінка разом з чоловіком і двома дітьми залишиться жити за кордоном.

Слава Соломка знає про життя Олі Фреймут і її чоловіка за кордоном більше за інших
Слава Соломка знає про життя Олі Фреймут і її чоловіка за кордоном більше за інших

Окрім того, шоумен вперше розповів, чи мав намір виїхати за кордон з початку повномасштабного вторгнення. Знаменитість поділився, що у нього не було думки покидати столицю, адже він не уявляє свого професійного розвитку за межами рідної країни. Також Соломка підкреслив, що не буде щасливим, проживаючи в іншій державі.

“Вони ухвалили це рішення. А от чи будуть там щасливі – це запитання”, – розповів журналіст.

Варто нагадати, у 2022 році стало відомо, що телеведуча Ольга Фреймут виїхала з України разом з двома дітьми, сином Валерієм і донькою Євдокією, та чоловіком, Володимиром Локотком, який працював генеральним директором Нового каналу.

Слава Соломка знає про життя Олі Фреймут і її чоловіка за кордоном більше за інших
Слава Соломка знає про життя Олі Фреймут і її чоловіка за кордоном більше за інших

Зазначимо, раніше Фреймут розповідала, що полетіла в Прованс з дітьми, тоді як її чоловік був у Києві. Згодом Ольга переїхала до Лондона, де працювала в одній з редакцій. Вона вела щотижневу колонку про новини в Україні.

Популярне

Схожі статті

Меладзе і Слава Фролова з “Україна має талант” мають спільний біль: медики називають їх дітей невиліковними

Композитор Костянтин Меладзе та членкиня журі "Україна має талант" Слава Фролова мають один спільний біль. В обох сини невиліковно хворі й страждають на серйозні хвороби з дитинства.

Побачила, як сусідка запікає молоду картоплю й собі спробувала: смак незрівнянний – неначе з ресторану

Молоду картоплю можна не лише варити й подавати зі сметаною та кропом. Дуже смачно вийде, якщо запекти її у духовці з зеленню та часником. Отримаєте рум'яні та дуже ароматні часточки.

Більше в чебуречну ні ногою. Печу сама в рази смачніші: хрусткі й пухирчасті чебуреки з соковитою начинкою

Коли мова йде про кулінарні насолоди, чебуреки серед них — на почесному місці. І хоча їх можна придбати у пекарнях, жодні покупні не зрівняються з домашніми, приготованими за перевіреним рецептом.