Даша Квіткова не спілкується зі свекрухою, а Нікіта Добринін тещі не цурається: блогерка пояснила, чому

Даша Квіткова дала інтерв'ю "Неймовірній правді про зірок". Зокрема, розмова торкнулася й колишнього шлюбу блогерки з "Холостяком" Нікітою Добриніним.

Коли після розлучення з Нікітою Добриніним минуло достатньо часу, щоб зробити певні висновки, Даша Квіткова проаналізувала стосунки з колишнім. Запевнила, їхній шлюб тримався на коханні, але його виявилося недостатньо, щоб продовжувати спільне співжиття.

Даша Квіткова не спілкується зі свекрухою

Довгий час Даша намагалася зробити все можливе для збереження шлюбу, але в якийсь момент втямила – більше цього не потрібно. Даша з Нікітою нині не сваряться, а навпаки нормально спілкуються. Все це робиться задля того, щоб спільний синочок Лев почував, що в нього є й мама, й тато.

Хлопчик живе тиждень із мамою, тиждень із татом. Задля дитини Квіткова з Нікітіним продовжують спілкування. Навіть вітають одне одного з днем народження. Коли блогерка відзначала чергове -ліття, колишній благовірний приїхав із квітами.

Даша Квіткова не спілкується зі свекрухою

Коли день народження відзначав Нікіта, Даша з Левчиком записали спільне повідомлення для татуся. З іншими святами теж можуть привітати одне одного. Зі своєю свекрухою, мамою Добриніна, Квіткова не підтримує жодних стосунків.

Вони ніколи не телефонують одна одній. Натомість теща не залишає колишнього зятя без уваги. Завжди може зателефонувати Нікіті, коли в нього перебуває Лев, щоб щось уточнити.

Даша Квіткова не спілкується зі свекрухою

З приводу майнових питань теж не сварилися. Будинок залишився Даші, Нікіті – квартира. Поділили лише машину. Домовилися, щойно жінка продасть їхній спільний будинок, має придбати квартиру для Лева, щоб це була його особиста власність.

Зі свого невдалого шлюбу Квіткова зробила висновок – у наступних стосунках дозволятиме чоловіку бути чоловіком. Даша запевнила, що її серце вільне. А після розлучення вона лише двічі сходила на побачення.

Популярне

Схожі статті

Знаменитий сирний супчик із куркою на кожен день: насичений та ситний. Їдять навіть діти і добавки просять

Супчик із плавленим сиром завжди виходить насиченим, ароматним і ситним. Він просто не може не сподобатися. А приготувати цю смакоту дуже просто!

Її обрали найкрасивішою дівчинкою світу: як зараз виглядає француженка, яка в 6 років мала зовнішність Барбі

Французька дівчинка Тілан Блондо ще в 6-річному віці прославилася на всю планету. Її назвали найгарнішою дитиною у світі. У 16 років вона перемістилася на другу позицію, поступившись Лізі Соберано.

23-річній дружині ще рости й рости до такого: Володимир Остапчук показав свою останню покупку не для молодих

Відомий український блогер і шоумен Володимир Остапчук на своїй Інстаграм-сторінці продемонстрував покупки, які видають його справжній вік. Що купив чоловік?