Ех, Слава, а міг би стати зятем крутого олігарха: Дьомін розповів, чому не склалися його стосунки з мажоркою

Слава рідко розповідає про своє особисте життя, але його коментарі дозволяють скласти уявлення про нього самого. Нещодавно він поділився однією історією своїх стосунків, що викликала певний резонанс.

Слава Дьомін, популярний журналіст, блогер та ведучий ютуб-каналу “Слава+”, відомий своїми інтерв’ю з багатьма зірковими особистостями.

Беручи інтерв’ю в інших, обізнано чи ні, він іноді дає уявлення про себе, про свої риси характеру, про відношення до людей та позицію чоловіка. Наприклад, у розмові з Василем Вірастюком Слава розповів, що перебуваючи у стосунках з жінкою, він ніколи не дозволив би собі мати стосунки на стороні. А Златі Огнєвіч зізнавався, що раніше вона йому дуже подобалась, але сказати їй про це на той момент для нього було не можливо через певні обставини.

Тобто, навіть з таких маленьких деталей можна скласти портрет Дьоміна, як людини.

Заможний, але недостатньо

І от нещодавно Слава розповів про непрості відносини з донькою одного багатого бізнесмена. Відвертість цього зізнання вразила багатьох.

Історія Слави та його коханої була далеко не простою. Взаємна симпатія, яка виникла раптово, швидко переросла в щось більше.

Проте різниця у соціальному статусі стала викликом для їхніх відносин. Дьомін зізнався, що почувався “заможним, але недостатньо” у порівнянні з оточенням своєї коханої. Вона була звиклою до розкоші, яку могли забезпечити її батьки, тоді як він заробляв чесною працею журналіста. Попри свою популярність та успішність, Слава відчував певний тиск через те, що не міг задовольнити всі матеріальні забаганки своєї партнерки.

Різні пріоритети й уявлення про життя стали перешкодою для їхнього щасливого майбутнього. Врешті-решт, пара розійшлася, але Слава зберіг теплі спогади про цей період свого життя.

Нагадаємо, що після 11 років шлюбу з журналісткою Оксаною Міщенко пара вирішила жити окремо. Зі слів Слави, офіційно вони не розлучилися через брак часу та небажання того, щоб у процесі брав участь їхній спільний 14 річний син Влад, якого Слава дуже любить, проводить з ним багато часу та займається вихованням хлопця.

Слава Дьомін з дружиною, сином та племінницею. Скриншот фото з Мережі

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!