Після Ігоря Пелиха залишилася дружина й троє дітей: де перебуває вдова відомого телеведучого та його нащадки

Всі пам'ятають Ігоря Пелиха як неймовірно талановиту людину. На жаль, автотроща обірвала життя батька трьох дітей. Як нині живуть нащадки й вдова ведучого "Галопом по європах".

Телевізійна кар’єра Ігоря Пелиха починалася з шоу “Не всі вдома” на 1+1. Усі події розвивалися на очах співведучого Костянтина Грубича. Саме він розповів, що Ігор із Сашею Лозинською попервах спілкувалися в асьці (була така програма для обміну повідомленнями).

Як склалася доля дружини та дітей Ігоря Пелиха: Костя Грубич та Саша Лозинська

Вони навіть не бачили один одного. Згодом познайомилися особисто. Саші припав до вподоби цей креативний молодик. Коли стали підшукувати другу пару ведучих на заміну, оскільки Лозинській та Грубичу доводилося щодня вести гумористичну програму по 2 години, то Саша згадала про свого нового знайомого.

Як склалася доля дружини та дітей Ігоря Пелиха

Був іще один претендент на посаду ведучого, та тато Саші був продюсером, тому вибір був саме на користь Пелиха. Ніхто на телебаченні ніколи не пошкодував про це. Хлопчина з Тернополя дійсно виявився талановитим.

Молодята побралися. У них народилося трійко дітей. Все було добре до того моменту, як Ігор із друзями у 2009 році сів у автівку рано-вранці. І хоч рух був ще не інтенсивним, водій примудрився зіткнутися з іншою машиною. 35-річного Пелиха не стало.

Як склалася доля дружини та дітей Ігоря Пелиха: син Іван

Ще за життя чоловік створив продакшн, який після смерті Ігоря очолила Олександра. Згодом жінка вийшла заміж удруге й народила ще одного синочка. Нині первісток подружжя Іван перебуває в лавах ЗСУ. Доньки Пелиха навчаються за кордоном. А найменший син Олександри Лозинської перебуває з батьками в Києві.

Популярне

Схожі статті

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.

Чому Надя Дорофєєва, Андрій Данилко та інші зірки досі не мають дітей: історії бездітних артистів

Хто з українських зірок досі не має дітей? Дорофєєва, Данилко та інші поділились своїми історіями, чому вони бездітні, що заважає їм та які саме причини мають - розкриваємо правду зірок.