Юрій Рибчинський має одного-єдиного сина: як виглядають четверо онуків та один правнук відомого поета

Видатному поету Юрію Рибчинському минуло 79 років, 55 з яких він прожив в одному шлюбі. Олександра народила лише одного сина. Натомість подружжя має 4 онуків й одного правнука.

Юрій Євгенович Рибчинський чимало цікавого розповів про своє життя у проєкті “Наодинці”. Зокрема, розмова торкнулася й родини поета. Коли почалося повномасштабне вторгнення, син та один з онуків записалися в ТрО.

Юрій Рибчинський показав, як виглядає перший правнук

Глава родини не відмовляв найближчих родичів від подібного кроку. Звісно, всім страшно, але треба йти й захищати Україну. Якби сам був трішки молодшим, то теж би вбрався у піксель і став до лав ЗСУ.

Син Євген у хітмейкера один. А от онуків аж четверо. Двоє мешкають за кордоном, двоє перебувають в Україні. Микита вже під час війни порадував дідуся правнуком Левком. Хлоп’я народилося у серпні в Києві й вже може похвалитися 8 зубами. Коли з’явилися перші три зубчики, прадідусь зрадів – тепер став справжнім українцем із тризубом.

Юрій Рибчинський показав, як виглядає перший правнук: син Євген з онуком Левком

Юрій Євгенович гордиться онуком, який після 10 років перебування в Америці й закінчення коледжу повернувся до України та вступив до університету. При цьому іспит з української здав набагато краще за однолітків, які весь цей час мешкали тут.

Поки невідомо, чи успадкував Левко прадідів талант писати вірші. Нікому з онуків поетичний дар не передався. Лише син Євген дуже багато пише, як і тато. Але нащадки талановиті по-своєму.

Юрій Рибчинський показав, як виглядає перший правнук: онук Микита з дружиною та Левком

Онук Микита працює у команді Дмитра Комарова – монтує його передачі про подорожі. Його молодший брат опановує сферу IT. Двоє найменших онуків мешкають за океаном. Тож дідусь із ними практично не бачиться, хоча любить усіх.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.